Meilė baigėsi: filmai, kurie padės po išsiskyrimo(VIDEO)

Panele.lt penktadienio rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ - tik įdomiausi ir smagiausi filmai! Šįkart rubrikoje - filmai, kurie padės atsigauti po išsiskyrimo ir suvokti, kad ne vaikinai gyvenime svarbiausia.

„500 days of Summer“

Vaikinas sutinka merginą, jie pradeda draugauti, po truputį gimsta meilė - skamba kaip tobula meilės istorija? Deja, kai kurios tobulos istorijos tiesiog ima ir pasibaigia. Kaip gyventi tokia, kai toji vienintelė nusprendžia savo širdį atiduoti kitam? O svarbiausia - kaip suvokti, kad tokių „vienintelių“ pasaulyje - ne viena ir ne dvi?

„He's Just Not That Into You“

Filmas, kurį tiesiog privalo pažiūrėti kiekviena mergina. Merginos dažnai prisikuria svajonių, o vaikinų mąstymas - paprastesnis. Jei jis tau neskambina, tai nereiškia, kad jis pametė telefoną, jį pagrobė ateiviai arba jo katei daro operaciją. Jei vaikinas norės su tavimi susisiekti, jis padarys viską ir jokia kliūtis nepastos jam kelio. Tačiau kaip išmokti save apgaudinėti ir suvokti, kad vaikinas, dėl kurio tu eini iš proto, tiesiog nenori tavęs matyti? Tuo labiau, kad suvokdama šią tiesą tik padėsi sau. Filmo anonsą rasi ČIA.

„Last Night“

Pagrindiniai filmo herojai - laimingai vedusi pora. Jų gyvenimas atrodo idealus, jie džiaugiasi vienas kito draugija, turi gražius namus, svajoja apie jų laukiančią bendrą ateitį. Tačiau vieną dieną žmona netikėtai gatvėje sutinka savo jaunystės laikų vaikiną, o jos sutuoktinis išsiruošia į komandiruotę, kur jį lydės itin žavinga kolegė. Ar tvirta santuoka yra tvirtesnė už geismą?

„Brothers“

Natalie Portman herojės vyras žūva kare ir ji lieka su dviem mažomis dukrelėmis. Tačiau ši netektis ją suartina su žuvusio mylimojo broliu, kuris jai padeda, guodžia ir ilgainiui tampa itin artimas. Našlės gyvenimas gerėja, ji po truputį į širdį įsileidžia meilę, kol vieną dieną namo negrįžta jos tik per klaidą žuvusiu paskelbtas vyras. Kurį ji mylės dabar? Ir ar tikrai kažkada amžina laikyta meilė galėjo išblėsti?
Nori ir tu pasidalinti savo patirtimi, patarimais, meilės istorija ar tiesiog gyvenimiškais pastebėjimais? Rubrika „Merginos išpažintis“ laukia tavo istorijos! Siųsk savo laiškelį love@panele.lt (gali būti ir anoniminis), pasidalink savo istorija, įdomiausių pasakojimų autorės bus apdovanotos kosmetikos prizais!

KONKURSAS! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk 50Lt vertės čekį apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt arba knygą „Gaminame natūralią kosmetiką su Uoga Uoga“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis