Serialai, kuriuos šią žiemą privalo pamatyti kiekviena mergina

Nors ilgi žiemos vakarai po truputį trumpėja, tačiau į lauką kišti nosies kol kas tikrai nesinori. Ką veikti? O gi išsirinkti įdomiausią žiemos serialą!

Apžvelgsime dėmesio vertas naujienas ir jau nebe pirmą sezoną gerbėjus džiuginančius serialus. O kuris jų - tavo mėgstamiausias?

„Pretty Little Liars“

Jau ketvirtąjį sezoną mįslingas paslaptis išsiaiškinti bandančios Aria, Hana, Spencer ir Emilė ir toliau bandys atsekti paslaptingojo persekiotojo „A“ kėslus. Jei mėgsti mįsles, detektyvus ir sunkiai paaiškinamus sutapimus - metas pradėti žiūrėti šį serialą!

Rebel Wilson
Rebel Wilson
Reuters/Scanpix

„The Carrie Diaries“

Jau antrąjį sezoną ryškiais apdarais ir Niujorko vaizdais žiūrovus žavintis „The Carrie Diaries“ pasakoja apie garsiosios serialo „Sex And The City“ pagrindinės herojės Kerės Bredšou paauglystę ir pirmuosius žingsnius išsvajotosios žurnalistės karjeros link. Tai - vienas labiausiai dėl spalvingų kostiumų giriamų serialų!

„Reign“
„Reign“
Vida Press

„Super Fun Night“

Holivudo „nestandartas“ aktorė Rebel Wilson vaidina seriale apie „netobulas“ merginas. Trys kartu gyvenančios draugės jau daugybę metų savaitgalio vakarus leidžia namuose. Jos neturi kitų draugų, vaikinų, todėl pagaliau nusprendžia pabandyti pasilinksminti naktiniame klube. Štai čia ir prasideda kuriozai, kurie ir tampa šio itin linksmo serialo ašimi. Jis atspindi tikrų, o ne iš žurnalų viršelių nužengusių merginų gyvenimą, ir įrodo,kad kiekviena mergina tikrai yra savotiškai žavi ir yra verta laimės bei meilės.

„Teen Wolf“
„Teen Wolf“
Vida Press

„Reign“

Istorinis serialas, dažnai apibūdinamas kaip viduramžių „Gossip Girl“. Jo kūrėjai nusprendė į paprastai labai dalykiškai pasakojamą istoriją pažvelgti pro jaunos merginos, nuo vaikystės augintos tapti karaliene, prizmę. O jaunos merginos tiek šiandien, tiek prieš šimtus metų įsimyli, nori kuo gražiau atrodyti, dalijasi paslaptimis ir maištauja prieš suaugusiuosius. Skirtumas tas, kad šiame seriale paauglių gyvenimas vyksta pilyje, o jų kasdieniai drabužiai - žemę šluojančios suknelės.

„Nashville“
„Nashville“
Vida Press

„Teen Wolf“

Pagal 1985-ųjų metų to paties pavadinimą sukurtas serialas pasakoja apie atsiskyrėlį paauglį, kurio gyvenimas pasikeičia, kai jam miške beieškančiam dingusios merginos įkanda vilkas. Tuomet pagrindinis serialo veikėjas Skotas tampa vilkolakiu ir turi išmokti gyventi su naujomis galiomis ir tykančiais pavojais. Išduosime paslaptį - šiame seriale vaidina tikri karštuoliai...

„Hart Of Dixie“
„Hart Of Dixie“
Vida Press

„Nashville“

Rayana yra tikra country muzikos karalienė. Tačiau metams bėgant jos šlovė pradeda blėsti ir prodiuseris pasiūlo jai atgauti populiarumą tampant „apšildančiąja“ atlikėja jaunai country žvaigždei Džiulijetai. Tačiau tikra diva nenori nusileisti įnoringai jaunai žvaigždei, todėl šios dvi moterys pradeda tikrą konfliktų laviną, kurioje pilna aistrų, muzikos ir didingų koncertų. Jeigu tau patinka Taylor Swift, būtinai pažiūrėk šį serialą!

Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
Vida Press

„Hart Of Dixie“

Perspektyvi chirurgė tikėjosi, jog gyvens ir darys karjerą Niujorke, kur linksmiausi vakarėliai, karščiausi vaikinai ir išskirtiniai apdarai. Tačiau likimas nunešė ją į mažą Bluebell miestelį JAV pietuose, kur ji pradės šeimos gydytojos karjerą. Kaip seksis miestietei prisitaikyti prie ramaus provincijos gyvenimo ir ar reikės jai išmesti prabangiuosius aukštakulnius, pamatysit jau 3 sezoną rodomame seriale.

„Ravenswood“

„Pretty Little Liars“ išgarsėjęs Tyler Blackburn naujajame seriale vaidina vieną iš paslaptingo Ravenswood miestelyje gyvenančio penketuko narių. Šiuos penkis jaunuolius persekioja paslaptingas prakeikimas, kuris miestelio nepalieka jau keletą šimtmečių. Jiems teks išsiaiškinti juodžiausias savo protėvių paslaptis, kad galėtų apsaugoti savo gyvybes.

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk 50Lt vertės čekį apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt arba knygą „Gaminame natūralią kosmetiką su Uoga Uoga“. Nugalėtojas skelbsime vasario 1-ąją skiltyje „Konkursų nugalėtojai“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis