5 filmai su Jennifer Lawrence, kuriuos verta pamatyti

Talentingoji aktorė Jennifer Lawrence ir vėl buvo nominuota „Oskarui“ pernai už filmą „Silver Linings Playbook“ gavusi geriausios antro plano aktorės apdovanojimą, Jennifer ir šįmet gavo šią nominaciją.

Todėl šia Jennifer džiugia proga siūlome pažiūrėti 5 filmus, kuriose ji vaidina.

„American Hustle“

Gudrus sukčius Irvingas Rosefildas su savo meiluže sėkmingai apgaudinėja savo kelyje sutiktus žmones ir klasta išvilioja iš jų pinigus. Tačiau jo aferos baigiasi, kai jo darbelius suseka FTB agentas ir liepia rinktis: arba jis padeda surasti kitus jam pažįstamus nusikaltėlius, arba pats sėda į kalėjimą. Sukčius, žinoma, pasirenka bendradarbiavimą ir tuomet prasideda nuotykiai. Jennfer Lawrence šiame filme vaidina isterišką ir savo vyrui abejingą sukčiaus Irvingo žmoną ir už šį vaidmenį ji yra nominuota „Oskarui“!

„Silver Linings Playbook“

Buvęs mokytojas išrašomas iš psichiatrinės ligoninės ir sugrįžta pagyventi į tėvų namus, kur tikisi susitvarkyti su savo liga ir susitaikyti su žmona. Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip jis planavo. Tačiau į jo gyvenimą atkeliauja daugiau chaoso, kai pagrindinis filmo herojus sutinka Jennifer Lawrence įkūnytą Tifanę. Už šį vaidmenį praėjusiuose „Oskarų“ apdovanojimuose Jennifer Lawrence gavo apdovanojimą už geriausią antro plano vaidmenį.

„Hunger Games“

Pagal populiariąją knygą „Bado žaidynės“ pastatytas filmas, kuriame ji atlieka bebaimės Katnis Everdyn, pasiryžusios eiti į pavojingąsias „Bado žaidynes“. Šios žaidynės - tai kasmet vykstantis renginys, kuriame dalyvauja jaunuoliai, kovojantys dėl išlikimo ekstremaliomis sąlygomis. Žaidynės vyksta tol, kol lieka paskutinis gyvas dalyvis. Kasmet traukiami burtai, kas atstovaus savo regioną, o šįmet burtai lėmė kovoti jaunesniąją Katnis sesutę. Bijodama žaidynėse tykančių pavojų, Katnis ryžtasi kovoti vietoj jos ir išvyksta pasitikti likimo.

„Like Crazy“

Perspėjame - draugaujančios per atstumą šio filmų neturėtų žiūrėti, ilgesys dar labiau sustiprės.
Ką daryti, kai tave ir mylimąjį skiria Atlanto vandenynas? Ar įmanoma išsaugoti meilę skambučiais ir laiškais? Ką daryti, kai po trumpų viešnagių tenka skirtis? Ir kaip elgtis, kai suvoki, kad atstumas stipresnis už jausmus? Liūdnas, tačiau labai romantiškas filmas apie tikrą meilę, kuriame Jennifer Lawrence atlieka įsimylėjusios, bet ne mylimos merginos vaidmenį. Vaidmuo - ne pagrindinis, bet ryškus!

„Winter's bone“

Vienišos mamos auginama Ry kaip įmanydama stengiasi padėti savo šeimai. Provincijoje gyvenanti Ry dirba ūkio darbus ir deda visas pastangas, kad sukurtų jaukius namus jaunesniajai sesutei ir broliui. Tėtis šeimą paliko prieš keletą metų ir nuo to vaikai nieko apie jį negirdėjo. Tačiau vieną dieną Ry namuose pasirodo šerifas, kuris teigia, kad jų tėvas paliko namą kaip užstatą, ir jei jis nepasirodys teisme, namas bus areštuotas, o Ry su šeima turės išsikelti. Mergina pasiryžta tėvą surasti, nors ir žino, kad dėl nelegalaus narkotikų verslo jis gali būti nebegyvas...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis