5 filmai, kurie įkvėps įgyvendinti svajones

Kartais atrodo, kad gyvenimas - pilkas ir nuobodus, o visos dienos - vienodos. Tokiomis akimirkomis galima arba užsidaryti kambaryje ir savo graužti, arba pasiieškoti įkvėpimo ir motyvacijos.

O kas geriau įkvėps ir privers susimąstyti, jei ne geras filmas? Šios savaitės filmų apžvalgoje rasi filmus, kurie įkvepia svajoti. Svajoti juk nekainuoja, tačiau kaip malonu!

„The Secret Life Of Walter Mitty“

Šiuo metu kino teatruose rodomas filmas „Slaptas Volterio Mičio gyvenimas“ pasakoja apie pareigingą žurnalo redakcijos darbuotoją, kuris savo pilką kasdienybę praskaidrina nuklysdamas į svajonių pasaulį. Ten jis - superherojus, keliaujantis po visą pasaulį, gelbėjantis nuskriaustuosius nuo blogio ir žavintis visas merginas. Kai jis įsižiūri naują kolegę, nusprendžia ją užkalbinti pažinčių portale. Tačiau pildant anketą jis suvokia, kad nieko įdomaus apie save negali pasakyti. Todėl Volteris leidžiasi į žygį, kurio metu privalės surasti fotografą, kurio nuotrauka turi atsirasti ant žurnalo viršelio, ir išgelbėti paskutinį uždaromo žurnalo numerį.

„Slaptas Volterio Mičio gyvenimas“ - jau Lietuvos kino teatruose.

„Midnight in Paris“

Jeigu dar nesate matę šios režisieriaus Woody Alleno juostos, tiesiog privalote ją pamatyti. Rašytojas su žmona atvyksta į Paryžių, kur tikisi rasti įkvėpimo naujai knygai. Vieną vakarą beklaidžiojant po miestą prie jo sustoja keista senoviška mašina, kurioje sėdi lyg iš praėjusio amžiaus sugrįžęs vyriškis. Ilgainiui paaiškėja, kad pagrindinis filmo herojus sugebėjo persikelti į Paryžių prieš šimtą metų, kada gyvi buvo visi jo literatūros idealai. Rašytojas susipažįsta su Ernestu Hemingvėjumi, Salvadoru Dali, Pablu Pikaso ir kitais garsiais menininkais. Tačiau ar pavyks jam vis dėlto rasti savo mūzą?

„Science Of Sleep“

Stefanas gyvena sapnų pasaulyje. Ten jis semiasi įkvėpimo savo meno kūriniams, tačiau kartais Stefanui sunku atskirti, kada baigiasi sapnas ir kada prasideda realybė. Vieną dieną jis susipažįsta su žavinga savo kaimyne ir bendravarde Stefani, kuri taip pat dievina svajones ir mielai sutinka su juo kurti įvairius mažus projektus. Tačiau ar galės Stefani susitaikyti su tuo, kad Stefanas gyvena svajų pasaulyje?

„Dead Poets Society“

Geras mokytojas gali pakeisti gyvenimą. Būtent toks mokytojas ir tapo šio filmo pagrindiniu herojumi. Privačioje berniukų mokykloje, kur galiojo griežtos taisyklės, jis sugebėjo savo mokiniams įžiebti norą kurti, keistis ir kovoti su gyvenimo neteisybėmis. Jis įsteigia „Mirusių poetų klubą“, kur atsiskleidžia literatūrai neabejingų mokinių talentai. Tačiau mokyklos valdžiai ir tėvams toks mokytojo elgesys atrodo įtartinas...

„Finding Neverland“

Turbūt visi žino pasaką apie Piterį Peną, berniuką, kuris nenorėjo užaugti. O ar žinojote, kas knygos autorių J.M. Barį įkvėpė parašyti garsiąją istoriją? O gi ypatinga šeima. Rašytojas susipažįsta su šeima, kuri neteko tėvo, ir kurioje auga 4 berniukai. Jis ima praleisti vis daugiau laiko su šiais vaikais ir ilgainiui jam gimsta idėja parašyti istoriją, kurios herojai nenori niekada užaugti. Šilta istorija apie vaikystės džiaugsmą ir žmonių santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis