Sparčiai populiarėja kritikuojama „Instagram“ mada(FOTO)

Kai pasirodė „Laidotuvių selfio“ mada (apie kurią rašėme ČIA), atrodė, kad labiau netinkamos „Instagram“ mados negali būti. Tačiau technologijas puikiai įvaldęs pasaulio jaunimas aktyviai seka naują „Selfio su benamiu“ nuotraukų madą.

Šios mados esmė - nusifotografuoti kartu su benamiu. Tačiau taip besilinksmindamas jaunimas dažnai nepagalvoja, kaip šis jų veiksmas atrodo aplinkiniams. Ypač, kai jie fotografuojasi kartu su benamiais šiems to nežinant. Ėjo gatve, pamatė ant suolelio miegantį benamį - nusifotografavo, ir štai - „Instagram“ lūžta nuo „like'ų“.

Drąsesnieji sugeba įkalbinti benamius kartu pozuoti nuotraukai, dažnai net nežinodami, ar jų užkalbintas žmogus iš tiesų neturi namų, ar jaunuoliams taip tik pasirodė. Dažnai jaunesnio amžiaus paaugliai pozuodami daro ironiškas grimasas, rodo įvairius ženklus ir atrodo itin besididžiuojantys savimi, kad štai, pagaliau turi kažką „madingo“, kuo gali pasidalinti savo „Instagram“. Savo nuotraukomis paaugliai lyg šaiposi iš likimo nuskriaustų žmonių, fotografuodami juos prabangiais savo išmaniaisiais telefonais, jiems net nesuprantant, kodėl šie jauni žmonės netikėtai užsimanė nusifotografuoti su dažnai ne itin estetiškai atrodančiais benamiais.

Norisi tikėti, kad jaunimas tik ieško naujų keistų saviraiškos būdo, o ne paprasčiausiai nori pasišaipyti iš vargstančių benamių žmonių.

Skandalingosios mados nuotraukas rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis