5 filmai su Leonardo Dicaprio, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Pridėk ranką prie širdies ir pasakyk, kad matydama jauną Leonardo Dicaprio filme „Titanikas“ pati nesvajojai sutikti jo įkūnijamą herojų.

Vienas geriausių šiandienos aktorių (ar gali patikėti, kad jis vis dar negavo „Oskaro“?!) Leonardo Dicaprio jau spėjo sukurti ne vieną įsimintiną vaidmenį. Režisieriai kovoja dėl galimybės dirbti kartu su Leonardo, gražuolės manekenės svajoja vieną dieną palaikyti jam kompaniją (aktoriaus merginų sąraše - išskirtinai daug „Victoria's Secret“ angelų...), o žiūrovai po kiekvienos naujo jo filmo premjeros aikčioja nuo Leo (taip aktorius dažnai vadinamas pramogų pasaulyje) talento.

O kokius filmus, kuriuose vaidina Leonardo Dicaprio, verta pamatyti tau?

„Wolf Of Wall Street“

Volstryto vilkas“ atkeliavo ir į Lietuvos kino teatrus! Naujausiame savo filme Leonardo Dicaprio įkūnija dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą, kuris garsėjo kone magišku talentu prasimanyti milžiniškas sumas pinigų ir žaibiškai bei labai neįtikėtinai jas iššvaistyti. Merginos, vakarėliai, išgertuvės už kelis milijonus dolerių - jaunasis turtuolis mėgavosi savo gyvenimu. Tačiau vieną dieną nešvariais jo sandėriais susidomi vyriausybės organizacijos ir „Volstryto vilkui“ tenka atsisveikinti su savo turtais... Skubėk pažiūrėti šią juostą kino teatre!

„The Great Gatsby“

„Didydis Getsbis“ - vienas įspūdingiausių praėjusių metų filmų. Spalvingi kostiumai, neįtikėtini efektai, unikalus garso takelis, ir, žinoma, klasika tapusi istorija apie paslaptingą turtuolį Getsbį, kuris negali pamiršti pirmosios savo meilės ir siekia ją susigrąžinti. Jis rengia prabangius vakarėlius tikėdamasis, kad kaimynystėje gyvenanti, bet apie jo egztistavimą nenutuokianti jaunystės laikų meilė Deizė juose netikėtai apsilankys. Turtuoliui viltis įsižiebia, kai pas Deizę gyventi atsikrausto jos pusbrolis, su kuriuo Getsbis kaip įmanydamas sieks susipažinti.

„The Aviator“

Turtuolis Hovardas Hadžesas turi dvi aistras: filmų režisavimą ir aviaciją, kuriuos sujungia į vieną ir kuria įspūdingo biudžeto filmus apie skrydžius, lakūnus ir lėktuvus. Juose jis žvaigždėmis pavertė tuomet dar nežinomas, o dabar jau legendomis tapusias aktores Avą Gardner ir Katherine Hepburn. Tačiau kai jis sugalvoja visus savo pinigus investuoti į lėktuvą, kokio pasaulis dar neregėjo, jo karjera ir finansai pakimba ant plauko...

„Shutter Island“

Filme „Kuždesių sala“ Leonardo Dicaprio vaidina maršalą, tiriantį paslaptingą psichiatrinės ligoninės pacientės dingimą. Ligoninė, iš kurios tariamai pabėgo pacientė - ypatinga: ji pastatyta atokioje saloje ir į ją patenka patys sudėtingiausi ligoniai. Čia gydomi serijiniai žudikai, prievartautojai, o vietinių gydytojų taikomi gydymo metodai pašaliniams kelia siaubą. Maršalas Tedis Danielsas atvyksta į salą kartu su partneriu, bet iškart pastebi, kad ligoninė - pilna paslapčių. Ypač, kai saloje dingsta elektra ir iš jos išvykti tampa nebeįmanoma...

„Romeo + Juliet“

Pati garsiausia meilės istorija apie jaunus tragiško likimo įsimylėjėlius. Klasikinio kūrinio ekranizacija perkelia herojus į šiuolaikinį pasaulį, tačiau jo problemos ir dramos - ne mažiau aktualios ir šiandien. Leonardo Dicaprio atlieka įsimylėjėlio Romeo vaidmenį, tuo metu aktoriui tebuvo 21-eri metai. Et, kuri gi neįsimylėtų tokio žavuolio! Filmo anonsą rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis