5 filmai apie pirmąją meilę, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Pavasaris - meilės metas, kai sprogsta ne tik žiedai, bet ir įsimylėjėlių širdys. Todėl panele.lt rubrikos „Filmas savaitgaliui“ tema šįkart - filmai apie pirmąją meilę. Saldžią kaip rožinė kramtomoji guma, ilgesingą kaip per greit pasibaigusi vasara.

„Juno“

„Kaip žinoti, kad meilė - tikra?“, - klausia pagrindinė filmo herojė Juno savo tėčio. O jis, gyvenimiškos patirties žmogus, atsako jai: „Kai tavo mylimasis myli visokią: linksmą, liūdną, piktą, verkiančią, nesidažiusią. Ir kai jis net labiausiai ant tavęs pykdamas mano, kad saulė šviečia tiesiai tau iš užpakalio“. Neeilinis filmas apie „sunkią“ paauglę, neplanuotą jos nėštumą ir meilę keistuoliui moksliukui.


„Submarine“

Oliveris turi du tikslus: kuo greičiau prarasti nekaltybę ir išskirti mamą su ją viliojančiu kaimynu ir įžiebti prigesusią ugnį savo tėvų santuokoje. Tačiau jo gyvenimas tampa itin komplikuotas, kai juo susidomi mokyklos keistuolė Džordana, o ji - tikrai neeilinė mergina. Oliveriui teks ne kartą rizikuoti, kad išsaugotų pirmąją savo ir savo tėvų meilę.


„Say Anything“

Beviltiškas romantikas Loidas įsimyli gražiausią ir geriausiai jo mokykloje besimokančią merginą Dianą. Nepaisant, kad jo draugai tikina jį, kad tokia mergina į jį niekada nežiūrės, jis nenuleidžia rankų ir neriasi iš kailio, kad laimėtų Dianos širdį, kol ji neišvyko į koledžą Didžioje Britanijoje. Tačiau stebuklo dėka Diana sutinka susitikinėti su Loidu, nors draugystei nepritaria jos tėtis. Jeigu giliausiame savo širdies kampelyje esi romantikė - būtinai pažiūrėk šį filmą, kurio scena, kurioje Loidas stovi su magnetofonu po Dianos langu, jau tapo kino klasika. Filmo anonsą rasi ČIA.

„Nick And Norah's Infinite Playlist“

Kiekviena naktis turi savo grojaraštį - tuo įsitikinęs pagrindinis filmo veikėjas romantikas, kuriam niekaip nepavyksta pamiršti jį išdavusios merginos. Jis trokšta susigrąžinti jos meilę, todėl kiekvieną savaitę siunčia jai po grojaraštį, kurio dainos atspindi jos vis dar stiprius jausmus. Tačiau grojaraščiai iš kart atsiduria mokyklos šiukšliadėžėje, iš kurios juos slapčia paima tylenė Nora, susižavėjusi puikiu paslaptingo grojaraščių kūrėjo skoniu. Mielas ir labai romantiškas filmas tiems, kuriems pabodo tradicinės romantinės komedijos.


„Restless“


Graudžiai romantiška istorija apie nepagydomu vėžiu sergančią merginą ir vaikiną, kurio hobis - eiti į nepažįstamų žmonių laidotuvės. Apsilankiusi savo vėžiu sirgusio draugo laidotuvėse Anabelė susipažįsta su Ymochu, vaikinu, kuris lankosi svetimų žmonių laidotuvėse ir turi nematomą draugą. Vėžiu serganti Anabelė įsimyli šį keistuolį, nors jos sesuo deda visas pastangas, kad Anabelė prie savo mylimojo neprisirištų. Abu jaunuoliai žino, kad juos tuoj išskirs mirtis, tačiau stengiasi džiaugtis kiekviena akimirka drauge lyg jiems gyventi drauge būtų likusi visa amžinybė. Įspėjame - nubrauksi ne vieną ašarą...
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis