Melagis: sukurta programėlė, leidžianti vaikinui tave apgaudinėti

Kas gali būti maloniau, nei vos pabudus iš vaikino gauti mielą SMS žinutę? O kaip reaguotum sužinojusi, kad tas žinutes vaikino vardu siunčia visai ne jis, o išmaniojo telefono programėlė?

Dviejų australų sukurta programėlė „BroApp“ leidžia vaikinams iš anksto paruošti SMS žinutes, kurias programėlė išsiunčia tam tikru metu. Itin išmani programėlė atpažįsta, kuomet vaikinas yra kartu su mergina, ir tuo metu nesiunčia iš anksto parengtų žinučių.

Pristatomajame programėlės klipe teigiama, kad su „BroApp“ vaikinai turės daugiau laiko sau ir draugams, nes nebereikės nuolat mylimajai siuntinėti žinučių. Tačiau programėlės kūrėjai, nenorėję atskleisti savo pavardžių (žinoma, kad jų merginos klastos nesuuostų...), teigė, kad sukūrė programėlę ne iš tingumo, bet dėl pagarbos merginoms. Dėl vaikinų užmaršumo merginos dažnai nusivilia, o štai „BroApp“ programėlė nuolat primins merginai, kokia ji yra svarbi.

O kas, jei mergina vaikino telefone ras šią programėlę? Specialus detektorius, esantis programėlėje, atpažįsta „įsibrovėlę“ ir paruoštų žinučių sąrašą greitai paverčia „slaptu“ vaikino suplanuotų dovanų sąrašu mylimajai. Kuri gi pyks už suplanuotas dovanas?!

„BroApp“ kol kas prieinama tik „Android“ naudotojams, „Iphone“ savininkai programėlės dar turės palūkėti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo „Iphone“ ar „Android“ telefonui? Parsisiųsk ir pirmoji džiaukis šviežiausiomis naujienomis bei konkursais!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis