Serialai apie „kietas“ merginas, kuriuos verta pamatyti kiekvienai

Būk atvira: kiek savaitgalių praleidai besivartydama lovoje ir žiūrėdama mėgstamiausius serialus?

O ar turi savo serialų numylėtinę? Merginą, į kurią paslapčia pati norėtum būti panaši? Sužinok, kokius serialus žiūri „nepėsčios“ merginos!

„2 Broke Girls“

Jau ketvirtąjį sezoną rodomas serialas apie labai juokingas ir vos galą su galu suduriančias Niujorkietes, kurios dirba mažoje užkandinėje ir turi pyragėlių verslą. Sunkią vaikystę išgyvenusi Meks ir visus turtus praradusi buvusi milijonierė Karolina bando išgyventi mieste, kuris niekad nemiega, ir kuriame kasdien nutinka įvairiausių kuriozų.


AOP nuotrauka

„The Mindy Project“

„Iki negalėjimo juokinga“ komikė Mindy Kaling vaidina bendravardę ginekologę Mindy Lahiti, kuriai jau - 32-eji, tačiau širdyje ji vis dar naivi paauglė, dievinanti romantines komedijas ir išgyvenanti dėl apvalių savo kūno linijų. Mindy moko žiūroves mylėti save tokią, kokia esi, ir savo trūkumus paversti privalumais!


AOP nuotrauka

„New Girl“

Jauna mokytoja Džesika atsikrausto gyventi į loftą kartu su trimis vaikinais. Ji gyvena savame svajonių pasaulyje, kuriame nėra blogo linkinčių žmonių, ir kuriame tikrai kada nors atsiras tas vienintelis ir nepakartojamas jos princas. Deja, Džesikai tenka susitaikyti su realybe ir susitikinėti su „žemiškesniais“ vaikinais.


AOP nuotrauka

„Suburgatory“

Kas nutinka, kai maištingai paauglei tenka persikraustyti iš „glamūrinio“ Niujorko į ramų užmiestį? O gi jai tenka susitaikyti su iš pažiūros tobulai atrodančiomis šeimomis, dėl savo vaikučių išprotėjusiomis mamytėmis, keistuoliais mokykloje, akylai ją prižiūrinčiu tėčiu. Visa didžiųjų kraustynių priežastis - tėtis rado Tesos stalčiuje pakelį prezervatyvų. Ir jam visai nesvarbu, kad jie priklauso dukros draugei. Nusprendęs, kad dukrelei bus geriau ramiame užmiestyje, išsiveža Tessą keisti gyvenimo. Tačiau ar ilgai ji ten ištvers?..


AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis