Klaidelė: merginos elgesys „Facebook“ jos šeimai kainavo 80000 dolerių

Kiek kartų prieš atnaujindama būseną „Facebook'e“ esi susimasčiusi, ar reikia tau tą informaciją viešinti, ar ne? O štai amerikietė Dana Shay nuo šiol tikrai atidžiau rinksis, ką viešinti socialiniuose tinkluose. Viena jos žinutė tėveliams atsiėjo 80000 dolerių!

Danos tėtis Patrikas, vienos privačios mokyklos direktorius, padavė mokyklos valdžią į teismą, dėl to, kad jo kontraktas nebuvo atnaujintas. Vyriškis įsižeidė, nes valdžia nusprendė, kad jis yra per senas einamoms pareigoms. Patrikas Shay traktavo tai kaip diskriminaciją dėl amžiaus ir laimėjo teisme prieš mokyklą bei prisiteisė 80000 dolerių. Tiesa, pinigus buvęs direktorius turėjo gauti su viena sąlyga, kad išlaikys incidentą paslaptyje.

Tačiau paslaptis sunku išlaikyti, jei namuose turi paauglę dukrą. Besidžiaugdama netikėtai praturtėjusia šeima, eks direktoriaus dukra Dana savo „Facebook“ paskyroje pareiškė: „Mama ir tėtis laimėjo teisme prieš „Gulliver“ mokyklą, dabar ji oficialiai mokės už mano atostogas Europoje!“

Ką gi, nuosprendžio laikymas paslaptyje sulaužytas, todėl šeima tikriausiai negaus žadėtųjų pinigų. Kaip ten sako liaudies išmintis: „9 sykius pamatuok, dešimtąjį - kirpk“?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis