Sparčiai populiarėja „negražių merginų“ mada(FOTO)

Ar žinojai, kad net 91% išmaniaisiais telefonais besinaudojančių jaunuolių reguliariai dalinasi savo „selfie“ nuotraukomis? Tačiau metas užmiršti „pamaiviškas“ „Instagram“ pozas ir iki gyvo kaulo įgrisusius „duckface“ - nuo šiol madinga atrodyti nepatraukliai!

Jaunimas sparčiai populiarina naują „Instagram“ madą „Ugly Selfie“, kurios esmė - nutaisyti nuo nepatrauklesnę grimasą ir ją įamžinti. Merginos kaip įmanydamos stengiasi nuotraukose atrodyti kuo nepatraukliau. Dvigubi pagurkliai, surauktos nosys, susivėlę plaukai, iš apačios fotografuojami „selfie“ - kad tik nepasirodytum bent truputį graži!

„Ugly Selfie“ - tai maištas prieš dirbtinumo kupinas nuotraukas, kuriose merginos „laužia“ geriausias savo pozas, slepiasi po keliais sluoksniais makiažo ir apsimetinėja tuo, ko nėra. Naujoji „Instagram“ mada bent jau įrodo, kad merginos veidas turi daugybę išraiškų, o tik ne sukaustytą lūpų papūtimą ir išpūstas akis.

„Selfie“ šiandien tapo flirto priemone: vaikinai negaišta laiko bandydami su mergina susipažinti, jie keliauja tiesiai į jos „Instagram“ profilį, kuriame visu gražumu gali apžiūrėti dominančios merginos bruožus. O tuomet jis ir sprendžia, parodyti dėmesį „palaikinant“ jos nuotrauką, ar ne.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis