5 filmai, kuriuos verta pažiūrėti tarptautinę moters dieną(VIDEO)

Airių rašytojas Oscaras Wilde'as yra pasakęs: „Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu“. Ir tikrai - apie moterišką intuiciją parašyta ne viena knyga ir sukurtas tikrai ne vienas filmas.

O viena ryškiausių šiandienos Holivudo aktorių Meryl Streep gali įsikūnyti į beveik bet kokią moterį: viename filme ji - geraširdė kulinarė Džiulija Čaild, kitame - šaltakraujė populiariausio mados žurnalo redaktorė. Todėl tarptautinės moters dienos proga rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ siūlome pasigėrėti ryškiausiais Meryl Streep vaidmenimis. Kuri gi tokios „kietos“ močiutės nenorėtų!

„Mamma mia!“

Praeityje garsios grupės „ABBA“ dainos ir Brodvėjaus miuziklas persikėlė į didžiuosius ekranus. Jame pasakojama neįprasta istorija. Jaunystėje audringą charakterį turėjusi Meryl Streep herojė įsikuria Graikijoje ir atidaro ten viešbutį. Ten ji užaugino dukrą, tiesa, ji nežino, kuris iš 3 praeityje apie ją sparną rėžusių vyrukų yra jos vaiko tėvas. Tačiau dukrelė planuodama savo vestuves nusprendžia tikrąjį tėvą susirasti ir paskaičiusi slaptą mamos dienoraštį pakviečia visus tris į savo šventę. O štai čia užverda tikra painiava...

„The Iron Lady“

Dar visai neseniai vyravo nuomonė, kad ideali moters vieta - virtuvėje prie puodų ir auginant vaikus. Jaunoji britė Margaret Thatcher manė kitaip. Ji norėjo tapti politike, kas tuo metu buvo laikoma didžiausiu skandalu. Kokio sudėtingumo kelią jai teko nueiti, kol tapo pirmąja moterimi Didžiosios Britanijos ministre pirmininke - pamatysite filme „Geležinė ledi“. Meryl Streep puikiai „įvaldė“ britišką akcentą!

„Julie and Julia“

Svajoji pradėti savo nuosavą blogą, tačiau nežinai, apie ką rašyti? Tuomet tau būtina pažiūrėti vieną "skaniausių" filmų apie tai, kaip gyvenimu nusivylusi mergina laimę atrado... kulinarijoje! Kaip jai sekėsi per metus įveikti virš 500 receptų turinčią knygą ir kokį vaidmenį čia atliko viena garsiausių televizijos kulinarių Julia Child - pamatysi šioje juostoje. Meryl Streep įkūnijo moterį, išmokiusią amerikiečius gaminti. Perspėjame - po jo smarkiai užsimanėm skanėstų!

„The Hours“

Rašytoja Virginia Woolf rašo vieną garsiausių savo kūrinių „Ponia Delovej“, po 50-ies metų viena į depresiją linkusi namų šeimininkė paguodos ieško būtent šioje knygoje. Dar po 50-ies metų šiandieniniame Niujorke Meryl Streep herojė pati išgyvena garsiosios knygos puslapius. Viename filme - trys skirtingi, įtempti ir savotiškai tragiški gyvenimai. Jeigu pavargai nuo „lengvų“ filmų ir nori pažiūrėti kažką tokio, kas privers tave susimąstyti, rekomenduojame būtent „Valandas“.

„The Devil Wears Prada“

Kuri fashionista nesvajoja dirbti pačiame populiariausiame mados leidinyje? Jauna žurnalistė Endė atvyksta į Niujorką ir netikėtai gauna žurnalo „Runway“ vyriausiosios redaktorės asistentės pareigas. Endei nerūpi nei mada, nei vakarėliai, tačiau tokios galimybės ji tikrai negali atsisakyti. Tačiau greitai suvokia, koks negailestingas jos darbas: ji turi pildyti kiekvieną griežtosios bosės įgeidį, rūpintis jos drabužių valymu bei geros nuotaikos palaikymu. Istorija apie tikrąjį spindinčių mados leidinių veidą. Ir taip, filme daugybė užuominų į garsiąją „Vogue“ redaktorę Anną Wintour... Filmo anonsą rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis