Superhitas: specialus karščiausios muzikos grojaraštis(KLAUSYK)

Menų fabrikas „Loftas“ išskirtinai panele.lt skaitytojams pristato savo pirmąjį grojaraštį, kurį pradeda balandžio 26 d. Vilniuje apsilankysiantis The Petebox. Apie tai paskelbė „Loftas“ vakar vėlai vakare, tad žinios dar labai šviežios.

Pirmasis „Lofto“ grojaraštis labai „šoklus“ ir tinkamiausias penktadienio pavakarei ruošiantis naktiniam vizitui į miestą. Jame – ir naujausi, ir senesni gabalai, atrinkti iš menų fabriko kolektyvo kasdienių grojaraščių. Ofisas šoka jau nuo ketvirtadienio.

Miss Kittin jau lankėsi „Lofte“, bet ji per daug puiki, kad to nepakartotume. Tas pats yra ir su Sweet Dreams genialiai remiksavusiu Stereo Express. Ayah Marar ir „Foreign Beggars“ koncertai Vilniuje – dar šį pavasarį.

Grojaraštį, beje, baigia amerikiečių duetas iš San Francisko „Latyrx“, kuris pasirodys „Lofte“ jau šį penktadienį. Su jais kartu – „Tie Geresni“ ir „Jama&Vee“ (V. Diavara – gitara). Nepamiršk savo full cap’o.

Daugiau LOFTAS specialiai panele.lt grojaraščių - jau greitai!KONKURSAS

Muzikos prodiuseris ir atlikėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų araabMUZIK kovo 25 dieną pasirodys Vilniuje, kur gyvai kurs ir atliks hip hopo, drum&bass ir dubstep kūrinius. Nori ir tu apsilankyti šiame trankiame vakarėlyje? Apačioje esančiuose „Facebook“ komentaruose įrašyk žodelį „Noriu“. Viena laimingoji laimės 2 bilietus sau ir draugei į araabMUZIK pasirodymą LOFTE!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis