5 filmai, kurie suvirpins širdį(KONKURSAS)

Šeima - tai patys artimiausi žmonės mūsų gyvenime. Mes jų negalime pasirinkti, tačiau visam gyvenimui esame susieti nematomais giminystės saitais. Sakoma, kad nėra namų be dūmų, taip pat nėra šeimos be problemų, todėl šį savaitgalį panele.lt rubrika „Filmas savaitgaliui“ siūlo filmus, kurie pasakoja apie 5 skirtingas šeimas.

Visos jos - ypatingos, o kuri jų primins taviškę? Kuris filmas privers pagaliau paskambinti močiutei ar pasikviesti pusseserę į svečius? Juk šeima - vienintelis pastovus dalykas gyvenime...

„Philomena“

Šiandien, kovo - 28-ąją Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jausmingas filmas apie neblėstančia motinos meilę. Juoktis, verkti ir ploti priversianti tragikomiška drama „Filomena“ – tai drąsi, tikrais įvykiais paremta istorija, nutikusi BBC žurnalistui Martinui. Viename vakarėlyje ką tik darbo netekęs politikos žurnalistas Martinas susipažįsta su moterimi, kuri papasakoja intriguojančią savo motinos Filomenos istoriją. Kai ji visai jaunutė susilaukė sūnaus, šis iš jos buvo atimtas ir atiduotas nepažįstamiems žmonėms, o pati mergina išsiųsta į vienuolyną. Nuo tada Filomena daugiau niekada nematė savo sūnaus, tačiau net ir šiandien, būdama jau žilagalvė, vis dar atkakliai jo ieško. Iki tol dažniausiai politikos temomis rašiusio Martino ši asmeninė moters istorija nesudomino. Tačiau sudomino leidinio redaktorių, kuris bedarbį žurnalistą suvilioja padoriu honoraru ir šis priverstas imtis dingusio sūnaus paieškų.

Nori pamatyti filmą „Filomena“ kino teatre? Ieškok konkurso straipsnio apačioje!

„The Oranges“

„Gossip girl“ žvaigždė Leighton Meester įkūnija merginą, grįžusią į mažą miestelį po studijų pagyventi tėvų namuose. Jai greitai ten pasidaro nuobodu, todėl ji sugalvoja užmegzti romaną su kaimynu, kuris yra geriausias jos tėčio draugas. Štai tuomet ir užverda tikra painiava... Turime paminėti, kad šio filmo aikštelėje įsižiebė meilė tarp dabar jau sužadėtinių Leighton Meester ir Adam Brody!

„Never Let Me Go“

Kartais šeima tampa ne mama ir tėtis, o vieno likimo paženklinti bendraamžiai. Ypatinguose globos namuose augantys vaikai žino, kad jiems nebus lemta įsimylėti, sukurti šeimas, pagaliau studijuoti universitete. Jie turi išlikti kuo geresnės sveikatos, gal galėtų... atiduoti savo organus bei kraują ligoniams. Jie žino, kad tai - jų misija ir kitaip būti negali. Tačiau apie kitokį gyvenimą vis dažniau pradeda svajoti netikėtai savo globos namų draugą įsimylėjusi Kathy, kuri nori rasti išeitį, kuri leistų jiems pabėgti iš pasmerktą gyvenimą žadančių globos namų. Tačiau taisyklės yra taisyklės...

„The Kids Are Alright“

Lesbiečių šeimoje augantys broliai ir sesuo nusprendžia slapčia surasti savo biologinį tėvą. Vaikai susižavi ekologišką kavinę turinčiu, motociklą vairuojančiu ir merginų dėmesio neatsiginančiu „tėveliu“, tačiau vaikų mamos jaučiasi įskaudintos, kad iš esmės šeimai svetimas žmogus vis daugiau laiko leidžia su jų vaikais. Ypač, kai viena iš mamų pradeda puoselėti atrastajam tėčiui ne tik draugiškus jausmus...

„Knocked Up“

Ji - ką tik pareigose paaukštinta žinių pranešėja. Jis - laiką niekams švaistantis bedarbis. Šie lyg skirtinguose pasauliuose gyvenantys jaunuoliai vieną naktį netikėtai susipažįsta naktiniame klube, o rytą sutinka vienoje lovoje. Tai teturėjo būti vienos nakties nuotykis, o baigėsi teigiamu nėštumo testu. Ar šie nieko bendro, išskyrus neplanuotą kūdikį, turintys žmonės sugebės kurti bendrą ateitį? Ar įmanoma priversti save pamilti tą, kuris yra tavo vaiko tėvas? Visus atsakymus sužinosite šioje romantinėje komedijoje.

KONKURSAS!

Nori laimėti bilietus į filmą „Filomena“? Apačioje esančiuose „Facebook“ komentaruose įrašyk žodelį „Noriu“. 6 laimingieji laimės bilietus į kiną! Nugalėtojus skelbsime kovo 31-ą dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis