TESTAS: „Facebook“ atskleidžia, kuris draugas tau - svarbiausias

Sunkiai besurastume žmogų, kuris neturi „Facebook“ profilio arba bent nėra girdėjęs apie šį socialinį tinklą. Daugelis sako, kad „Facebook'as“ tikras blogis: jis verčia mus atidėlioti darbus, ryja mūsų laiką ir sukelia daug nemalonių minčių. Tačiau „Facebook“ slypi ir daugybė gerų dalykų!

Paaiškėjo, kad pagal tai, kaip dažnai du žmonės bendrauja „Facebook“ ir koks jų žinučių ar komentarų turinys, galima nuspėti, kuris iš tavo „Facebook“ draugų sąraše esančių žmonių suteikia tau daugiausiai džiaugsmo, o juk draugas, kuris sugeba pralinksminti, vertas tikro draugo titulo!

Šiam atradimui buvo sukurta speciali programėlė, kurią rasi ČIA.

Pirmiausiai programėlė išrinks, kas yra artimiausi tavo draugai. Atrankos kriterijai - kiek bendrų draugų turite, kaip dažnai esate „pritaginami“ vienas kito nuotraukose ir kaip dažnai „like'inat“ vienas kito „post'us“.

Tuomet programėlė ieško tų žmonių, kurių rašomose žinutėse ar būsenos atnaujinimuose randama daugiausiai pozityvių žodžių. Tiesa, programėlė ieško ne tik tiesioginių panašumų, bet sinonimų ir bendros nuotaikos. Tarkime, programėlė ieškos ne tik žodžio „linksmas“, bet ir „šmaikštus“, „juokingas“ ir t.t.

Prieš mėnesį publikuotame tyrime pastebėta, kad „Facebook“ draugų „post'ai“ daro įtaką mūsų nuotaikai. Tarkime, jeigu tu sėdi kambaryje pliaupiant lietui, o draugė mėgaujasi atostogomis saulėtame krašte, jos atostogų nuotraukos tau pakelia nuotaiką, o tai atsispindi tavo „Facebook“ žinutėse.

Atlik testą ir sužinok, kuris draugas atneša tau daugiausiai laimės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis