Žinok daugiau nei draugė: 10 nuostabių pasaulio vietų, apie kurių egzistavimą nežinojai

Geografijos vadovėliuose šios unikalios pasaulio vietos, ko gero, neaprašytos. O veltui. Jei trokšti nukeliauti ne į turistų knibždančias, o į nuostabias ir daugelio dar neatrastas gamtos vietoves, šis sąrašas tau paliks įspūdį.

Meilės tunelis Ukrainoje. Ne per toliausiai nuo mūsų šalies esančioje Ukrainoje esantis Meilės tunelis vilioja ištroškusius romantikos bei neįprastų pojūčių. O kaip gi kitaip - juk keliaujant geležinkelio ruožu tave iš visų pusių supa žaluma! Ilgą laiką tai buvo įprastinis geležinkelio kelias, tačiau laikui bėgant vos tris kartus per dieną pravažiuodavęs traukinys suformavo tunelio formos ruožą. Ši vieta mėgiama įsimylėjusių gretose - tikima, kad jame apsilankius meilė lydės amžinai.

Antilopės kanjonas, JAV. Menkai kam žinomas kanjonas yra tikrų tikriausias pasaulio stebuklas - smiltainio kanjonas yra natūralus gamtos kūrinys, kuris kiekvieną dieną žaižaruoja vis kitomis spalvomis. Spalvų gamą suteikia iš kanjono viršaus į apačią bėgantis smėlis. Jautiesi tarsi vaikščiodamas... apversta dykuma! Įspūdinga.

„Salar de Uyuni“, Bolivija. Ar norėtum pasivaikščioti tarp debesų nepakilusi nuo žemės? Ūjunio druskožemis suteikia tokią galimybę. Blizgus, veidrodinis paviršius dienos metu leidžia pasijusti it keliaujant dangumi, mat atspindi dangaus paviršių. Iš šios lygumos išgaunama ne tik druska, bet ir kitos naudingos iškasenos - magnis, kalis ir natris.

Gėlių tunelis Japonijoje. Dievinančioms gėlės be abejonės reikėtų apsilankyti įspūdingame gėlių tunelyje. Stebuklingoji gamtos vietoje pasižymi nuo savotiškų lubų besidriekiančiomis gėlių juostomis. Atvykę čia pamiršta visus žemiškuosius vargus. O jau kvapas! Tūkstančiai gėlių suteikia tokį aromatą, kurio nepamirši ilgai.

Levandų laukai, Provansas, Italija. Provanse esantys levandų laukai pažadina pojūčius - džiugina akis ir maloniai kutena nosytę. Laukuose auginamas vienas populiariausių ir grožio pramonėje plačiai naudojamas augalas suteikia didžiulį pasigerėjimą.

Hilerio ežeras Australijoje. Įspūdingojo rausvų atspalvių mėgėjus žavinčio ežero paslaptis iki šiol neįminta. Mokslininkai teigia, jog tokia neįprasta ežero spalva susidarė natūraliu būdu, ežero dugne augant dumbliams, tačiau iki šiol šis faktas nėra patvirtintas. Ar trokštum pasimaudyti rausvame ežere?

Raudonasis paplūdimys Kinijoje. Įprasta paplūdimius sieti su geltonu atspalviu, tačiau šis raudonasis paplūdimys Kinijoje visai ne toks - dėl šarmingame dirvožemyje augančių jūrinių piktžolių jis yra skaisčiai raudonas. Atrodo daugiau nei įspūdingai.

Bambukų miškas Japonijoje. Naktį tokiu mišku pasivaikščioti gal ir nesiveržtum, bet dienos metu bambukų miškas atrodytų magiškas. Bambukai - stiprūs ir aukštai išaugantys medžiai, todėl saulės spindulių ant žemės patenka ne tiek jau daug, o tai sukuria magiškumo efektą.

Bora Bora sala. Ši sala - turistinė ir daugeliui puikiai atpažįstama, tačiau jos grožis lenkia daugelį kitų turistų pamėgtų salų. Mažyčiais šiaudinio stogo nameliais garsėjanti sala keri žydro atspalvio vandeniu ir visiška ramybe.

Kapodkija, Turkija. Nors Turikija daugeliui siejasi su saulėtais paplūdimiais, ši šalies vietovė nėra standartinė. Kalnuotoje vietovėje esanti Kapodokija keri nuostabiu kraštovaizdžiu, kurio efektą dar labiau sustiprina į aukštį kylantys oro balionai. Vau, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis