6 programėlės, kurias verta turėti kiekvienai merginai

Ar kada susimąstei, kiek laiko kasdien skiri savo išmaniajam telefonui? Atlikti tyrimai rodo, kad vidutiniškai jauni išmaniaisiais telefonais besinaudojantys jaunuoliai skiria žinučių rašymui, naršymui internete ar naudojimuisi programėlėmis.

O ar turi savo mėgstamiausių programėlių sąrašą? Dar ne? Tuomet siūlome apžvelgti tas, kurios tiesiog privalo „gyventi“ tavo telefone jei esi mergina!

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Kaip sužavėti vaikiną SMS žinutėmis?
Grožio triukas: neįprastas būdas užriesti blakstienas
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

1. Darbų planavimo programėlė.

Mokslai, hobiai, treniruotės, kinas su draugais, namų darbai - kaip viską suspėti? Didelės užrašų knygelės - ne tik kad nemadinga, bet ir kaip nepatogu! Todėl būtinai parsisiųsk programėlę, kurioje susižymėsi visus būtinus darbus, užduotis ar gimtadienius, kurie paprastai pasimiršta. Mes rekomenduojame nemokamą programėlę „Wunderlist“, kurią gali naudoti tiek „iOS“, tiek „Android“ vartotojai. Patogaus dizaino programėlėje galima susirašyti darbus, nustatyti priminimus ir suplanuoti laiką taip, kad jo liktų ir maloniai veiklai.

2. Programėlė gražiai odai ir gerai savijautai.

Kas laikomas gyvybės ir energijos šaltiniu? Teisingai, vanduo. Didžioji dauguma žmonių per dieną neišgeria paros vandens normos, todėl juos kamuoja nuovargis, lėtėja medžiagų apykaita, o ląstelėms sunkiau atsinaujinti. Nori skaisčios odos? Gerk daugiau vandens. Bijai, kad užmirši? Parsisiųsk programėlę „iDrated“ (jei naudojiesi „iOS“) arba „Water Your Body“ (jei naudojiesi „Android“). Nusistatyk, kiek vandens ruošiesi išgerti (optimalu - 2 litrai per dieną), o programėlė tau primins, kad reikia papildyti vandens atsargas!

3. Miegok ramiai.

Skundiesi, kad prastai miegi, o dieną jautiesi pavargusi? Tuomet tau reikia išsiaiškinti, kaip gi tu miegi. Šį darbą atliks miego ciklams stebėti sukurtos programėlės, kurių dažna turi ir specialų žadintuvą, kuris pažadins tave būtent tą akimirką, kai tavo miegas - negilus. Išbandyk „Sleep Cycle“, skirtą „iOS“, arba „Sleep As Android“, skirtą „Android“.

4. Gyvenk aktyviau.

Skundiesi, kad sporto klubui pinigų neturi, niekas su tavim bėgioti nenori, o apie pratimus, daromus namų sąlygomis, nieko nenutuoki? Tuomet pats metas išbandyti programėles, kurios ne tik parodys, kaip reikėtų sportuoti, bet ir motyvuos tave tomis akimirkomis, kai ne krosą bėgti trokši, svajosi apie sofą ir serialus. Visą sąrašą tokių programėlių rasi ČIA.

5. „Tų dienų“ kalendorius.

Kiekvienai merginai būtina žinoti, kada prasidės ir kiek truks jos mėnesinių ciklas. O toms, kurios nuolat užmiršta mėnesinių pradžią pažymėti, tiesiog privalu parsisiųsti mėnesinių kalendoriaus programėlę, kuri seks, kiek dienų liko iki tavo mėnesinių, praneš, kada turėtum būti pasiruošusi, taip pat joje galėsi žymėti savo savijautą ir kitus su mėnesinėmis susijusius požymius. Visą sąrašą mėnesinių kalendoriaus programėlių rasi ČIA. 

6. Susidraugauk su knygomis.

Skaitymas - vienas geriausių įpročių, kuriuos gali išsiugdyti. Daugelis merginų sako, kad nemėgsta skaityti, o gal tiesiog jos dar neatrado joms patinkančios knygos? Tą padaryti padės programėlė „Goodreads“, kurioje reikės nurodyti keletą tau patikusių knygų, o pagal jas programėlė parinks knygų rekomendacijas, kurios atitiks tavo skonį. Programėlė leis žymėti, kurias knygas jau perskaitei, kurias skaitai dabar ir kurias planuoji perskaityti ateityje. Maža gudrybė toms, kurios nori daugiau skaityti: rankinėje visuomet turėk knygą. Kelionės autobusu, laukimas prie gydytojo kabineto ar netikėta laisva pamoka taps tikrai turiningesniais!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis