Didžiausias vasaros festivalis „Karklė“ į Lietuvą atveš garsiausias pasaulio grupes(VIDEO)

Festivalio „Karklė Live Music Beach“ ažiotažo ugnį kursto karštos naujienos. Į didžiausią šio vasaros muzikinį įvykį ant jūros kranto jau parduota 50 proc. visų „kelialapių“. „Atsiprašome, bilietų nebėra!”, – tikėtina, jog tie, kurie dar snaus, pirmąkart Lietuvos festivalių istorijoje išgirs štai tokią žinią. Lygiai taip pat kaip ir pernai, „Panelė” vėl džiugins festivaliautojus didžiulės sėkmės susilaukusiomis Festuvėmis. Be to, išskirtinai mūsų skaitytojams pasiūlysime laimėti net 50 bilietų į Festivalį!

Jau patvirtinta, kad rugpjūčio 15–17 d. Karklėje iškilsiančią muzikos ir pramogų valstybę savo vizitais pagerbs gotikinio roko gigantai „HIM“ iš Suomijos, jaunatviškai ryškus Didžiosios Britanijos „importas“ Charli XCX, legendiniai jamaikiečiai „Inner Circle“. Tai tik fragmentas kalbant apie visą atlikėjų sąrašą bei naujausią jo papildymą. „Nutrūk nuo grandinės – vasara jau čia pat!”, - ragina organizatoriai, o tuo pačiu ir patys demonstruoja visišką stabdžių nebuvimą siekiant, kad Žolinės su „Karklė Live Music Beach“ šiemet nustebintų net įnoringiausią publiką.

Tamsių baladžių ir sunkaus, sintezatoriais papildyto skambesio mišiniu scenos veteranai „HIM“ lietuvius vaišino jau senokai – daugiau nei prieš 10 metų. Renesansą išgyvenanti grupė energingai graibstoma didžiausių vasaros festivalių. Faktas, jog suomius pavyko prisikviesti, byloja ne tik apie Karklės derybininkų talentus, bet ir apie tai, kad renginys gali pasigirti išties solidžia reputacija tarptautiniu mastu.

Daugiau nei du dešimtmečiai, dedikuoti scenai, virš 8 mln. albumų kopijų, svarūs apdovanojimai, kultinis singlas „Join Me In Death“ ir daugybė kitų "love metal" stiliaus odžių, kurias galima drąsiai vadinti gyvąja šių dienų klasika – apie „HIM“ fenomeną muzikos sferoje galima kalbėti įvairiais rakursais. Karklės publikos laukia unikali proga per savo kūnus leisti tekėti galingai šios grupės energijai, kurią „įgarsins“ pasaulinę šlovę pelnę hitai bei dainos iš naujausiojo albumo „Tears on Tape“.

Charizmatiška, madinga, ekspresyvi – šie trys epitetai turbūt labiausiai tiktų apibūdinant Charli XCX, kurios pasirodymas Karklėje nudžiugins aktualiausios muzikos pulsą sekančius melomanus. Pernai su studijiniu albumu “True Romance“ debiutavusi atlikėja jau spėjo apšildyti „Coldplay“ ir Santigold bei planuoja ant scenos lipti prieš Ellie Goulding ir „Marina and the Diamonds“ šou. Reiverės ir pašėlusios šokėjos lagamine į Lietuvą - british electro pop, dark wave, indietronica, synthpop garsų mišinys ir daug nuoširdumo, kuris nematomomis gijomis kaskart sujungia visą Karklės festivalio bendruomenę.

„Sweat (A La La Long)“ ir kitų „Inner Circle“ hitų melodijos – tikros vasaros bombos, kurios lietuviškame paplūdimyje sprogs su jamaikietišku paraku. Viena labiausiai gerbiamų reggae grupių pasaulyje, pelniusi „Grammy“ apdovanojimą, ant savo sėkmės bangos skrieja jau kelis dešimtmečius. „Inner Circle“ koncertavo daugelyje didžiausių pasaulio muzikos festivalių šalia Elton John, Peter Gabriel, Carlos Santana ir daugelio kitų grandų.

Gausiai naujais vardais papildytame „Karklė Live Music Beach“ meniu – populiarumo spinduliuose besimaudantys šokių muzikos asai „Dub Mafia“ iš Didžiosios Britanijos, pašėlę Moldovos etno-rokeriai „Zdob si Zdub“, latviai „The Sound Poets“. Nauja lietuvių atlikėjų „porcija“ – tai didžiąsias Lietuvos arenas savo stipriu sugrįžimo šou šiemet stebinusios „Naktinės personos“, „G&G Sindikatas“, Leon Somov & Jazzu, GJan, „ Keymono“, „Baltasis kiras“, „Hit – Kick“, Linas Adomaitis, „Colours of Bubbles“.

Jau anksčiau organizatoriai anonsavo, kad Karklėje įvyks pirmasis Baltijos šalyse dar niekad nekoncertavusio britų reperio Tinie Tempah pasirodymas, čia šiemet gros viena populiariausių Rytų Europos grupių „Lyapis Trubetskoy“, estai „Ewert and The Two Dragons“, Marijonas Mikutavičius, „Golden Parazyth“, Mantas, Ieva Narkutė.
Atlikėjų sąraše jau puikuojasi 22 kokybiškos muzikos flagmanai iš Lietuvos ir svetur, o taškas dar negreit bus padėtas. Organizatoriai planuoja, kad atlikėjų skaičius perkops 70, o išskirtinai plati žanrų amplitudė ir svečių geografija festivaliui suteiks absoliučiai naują kokybės išmatavimą.

Jubiliejiniam, jau penktajam renginiui „pilkieji Karklės kardinolai“ pamatus šiemet pradėjo kloti itin anksti. Siekis sudėlioti kuo įdomesnę atlikėjų mozaiką – tai tik viena iš festivalį laikančių kolonų. „Ne mažesnės pajėgos metamos į pramogų organizavimo, įvairių menų atstovų pritraukimo sritis. Festivališkiausias festivalis visais aspektais – tokia mūsų vizija, kurią verčiame realybe su milžinišku užsidegimu“, - kalbėjo „Karklė Live Music Beach“ vadovas Marius Tumšys.
Bilietai brangsta nuo gegužės 30 d. Bilietus į „Karklė Live Music Beach“ platina „Tiketa“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis