Nauja „selfie“ mada pribloškė ir visko mačiusius

Kartais naršant „Instagram“ sunku suvokti, kur yra privatumo ribos: vartotojai dalinasi savo ką tik gimusių kūdikių nuotraukomis, fotografuojasi prie mirusių giminaičių karstų ir nesibodi publikuoti pikantiškų savo nuotraukų. Tačiau naujausia „selfie“ mada, atrodo, peržengė visas ribas.

Tag'u #aftersex žymimose nuotraukose porelės įsiamžina ką tik po lytinio akto. Dažnoje nuotraukoje pora - smarkiai apsinuoginusi ir be slapukavimų žvelgianti tiesiai į išmaniojo telefono kamerą.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Pažink save: tavo charakteris pagal veido bruožus
„Skudurynų reidas“: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
„Antrąja Meilutyte“ laikoma lietuvė dėl plaukimo miegojo baseine(INTERVIU)

Psichologai tokį elgesį traktuoja kaip norą parodyti aplinkiniams, jog gyveni visavertį gyvenimą, turi antrąją pusę, su kuria tave sieja intymūs santykiai ir kuri nebijo viešai demonstruoti ryšio su tavimi. Taip pat tokiomis nuotraukomis norima pademonstruoti laisvę ir drąsą, juk tikrai ne kiekvienas išdrįstų dalintis intymiausiomis gyvenimo akimirkomis. Tačiau ar aplinkiniams tikrai reikia žinoti, o tuo labiau matyti, su kuo miegi?

Nors tokios nuotraukos šokiruoja, tačiau šiandien „Y karta“ vadinami jaunuoliai dažnai rūpinasi savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose, kur norint tapti populiariam, turi nebijoti parodyti savo gyvenimo, tiesa, jis turi būti arti tobulybės. Šiandieninis jaunimas kaip niekas kitas trokšta pripažinimo, o jį socialiniuose tinkluose padėti padeda tobulų kūno formų, naujų madingų daiktų, prabangių kelionių, ypatingų patiekalų, seksualios antrosios pusės ir tiesiog tobulo gyvenimo demonstravimas.

Sąvoka „Pics or it didn't happen“ (Jeigu nėra nuotraukos, nėra ir įrodymų - angl.k.) puikiai atspindi šiandieninio jaunimo norą „atsižymėti“ ir rodyti tik geriausias savo savybes ir gražiausius vaizdelius. O #aftersex „selfie“, nors ir smarkiai peržengiantis ribas, tačiau tik dar vienas pavyzdys, kaip svarbu jauniems žmonėms parodyti, kad jų gyvenimas - visavertis, net jei tai kainuos privatumą...


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis