10 įdomių dalykų, kuriuos galima nuveikti lietingą dieną namuose

Orų prognozė kol kas nieko gero nežada: lietus ir vėsus oras dar kurį laiką mūsų neapleis. O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Tuoj sužinosim!

1. Skirk laiko sau

Kada paskutinį kartą skyrei visą dieną sau? Pagalvok, ką jau seniai norėjai nuveikti, bet niekaip neradai tam laiko. Atsisėsk ramiai ir pagalvok, o ką gi tu norėtum veikti? Išmesk iš galvos visus „reikia“ ir nuoširdžiai savęs paklausk, ko tau dabar trūksta. Nori visą dieną vartytis lovoje ir žiūrėti serialus? Prašom. Svajoji pagaliau išsikepti tortą? Griebk receptą ir pirmyn! Dienos „sau“ - tiesiog būtinos, jų metu pasikrauname energijos, pailsime ir tiesiog geriau dėl savęs jaučiamės.

Savaitės skaitomiausi straipsniai


2. Susitvarkyk kambarį

Gaila laisvalaikį švaistyti buities darbams? Žinoma, tačiau pagalvok, kaip puikiai jausiesi, kai kambarys bus tvarkingas, o visi daiktai turės savo vietą. Įsijunk mėgstamiausią grojaraštį, pasiraitok rankoves ir pirmyn į darbus! O kiek užmirštų daiktų atrasi...

3. Išsirink knygą, kurią norėtum perskaityti

Knygyno vitrinoje žvilgsnis dažnai užkliūva už įdomios knygos, tačiau niekaip nesugalvoji, kurią jų perskaityti? Lietingą dieną skirk savo skaitinių sąrašo sudarymui, taip nebereiks laisvą minutę sukti galvos, kokią knygą skaityti. Trūksta idėjų? Ieškok savo knygos Panele.lt vasaros knygų top'e!

4. Sudaryk sąrašą filmų, kuriuos verta pamatyti

Lietingos dienos palydovai - filmai ir serialai. Tačiau kartais atrodo, kad visi įdomūs filmai - jau matyti. Kodėl nepaskyrus laisvo pusdienio forumų naršymui ir savo vasaros „must see“ filmų sąrašo sudarymui? O jei tingi ieškoti, tavęs visada laukia Panele.lt geriausių filmų 60-tukas. Jame tikrai rasi įdomią juostą!

5. Padaryk spintos reviziją

Tavo spintoje tikrai „gyvena“ keletas drabužių, kurie jau seniai tau nusibodo, išbluko ar tiesiog „atgyveno“. Surink juos, o likusius tvarkingai sulankstyk ir sukabink, kad kiekvieną rytą nereikėtų raustis drabužių krūvoj ieškant naujo derinuko. Senų rūbų neskubėk išmesti, juos gali išmaniai atnaujinti. O tai puikus užsiėmimas lietingą dieną!

6. Paskambink arba parašyk draugei, su kuria jau ilgai nekalbėjai

Kada paskutinį kartą kalbėjai su drauge, su kuria praeityje buvot labai artimos, o dabar parašot viena kitai tik gimtadienio sveikinimus? Parašyk jai žinutę, nustebink skambučiu ir sužinok, kas naujo jos gyvenime. Jeigu tokių draugių turi keletą, suorganizuok sau draugystės atnaujinimo „maratoną“: skirk kiekvienai 10 minučių, paskambink arba nusiųsk elektroninį laišką. Draugės bus sujaudintos iki širdies gelmių!

7. Atlik gerą darbą

Kiek kartų mama tavęs prašė atlikti darbą, kurį vis atidėlioji? O gal tavo kambariokei reikia pagalbos ruošiantis egzaminams? Apsidairyk aplink, tikrai pastebėsi tą, kuriam reikia tavo pagalbos. Gerus darbus daryti malonu, tačiau svarbu, kad tai darytum nuoširdžiai. Padėti kažkam daug įdomiau nei  visą dieną gulėti ant sofos žiūrint į lubas ir mąstant, kaip tau nuobodu. Tapk reikalinga!

8. Pasidaryk grožio procedūrą

Manikiūras, pedikiūras, odos šveitimas, veido ir plaukų kaukės... Skirk kad ir visą dieną savo grožiui ir pasilepinimui! Vakare galėsi džiaugtis spalvotais tvarkingais nagais, spindinčia oda ir švelniais plaukais. Nežinai, nuo ko pradėti? Keliauk į Panele.lt grožio rubriką, ten tavęs laukia šimtai grožio idėjų!

9. Sportuok

Keletas pratimų išblaškys mieguistumą, suteiks energijos ir pakels nuotaiką. Daryk pritūpimus, šokinėk per virvutę, suk lanką, o jei nenori sportuoti, įsijunk mylimiausią vasaros dainą ir iš visos širdies pašok! Kas sakė, kad lyjant reikia sėdėti susisupus į antklodę ir laukti geresnio oro?!

10. Pagalvok apie savo ateitį

Nežinai, kur ir ką nori studijuoti ir apskritai neplanuoji, kas bus ateityje? Lietingą dieną, kai nėra ką veikti, turėsi keletą valandų informacijos rinkimui ir pamąstymui, kokia veikla tave traukia. Jeigu numanai, kokia sritis tave traukia, gali pasidomėti, kokiuose universitetuose galėtum įgyti norimą specialybę, ar ji yra paklausi, o galbūt tokiems specialistams itin sunku susirasti darbą? Surašyk visus savo norus ir svajones ir pabandyk atsekti, į kurią pusę linksta tavo širdis. Juk svajoti ir planuoti - jau pusė darbo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis