5 filmai apie meilės išbandymus, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Tikra meilė nebūna nei lengva, nei paprasta, jai tenka daugybė išbandymų. Būtent apie tikros meilės išbandymus ir kviečiame pamąstyti bežiūrint vieną iš rubrikos „Filmas savaitgaliui“ filmų. Tegyvuoja meilė!

„Aistrų vulkanas“

Prancūziškai išsiblaškiusi, kupina netikėtumų ir kvatoti verčiančių nesusipratimų – komedija „Aistrų vulkanas“ pristato du, kaip šuo su kate sutariančius buvusius sutuoktinius, ir jų planus gerokai „pakoregavusį“ ugnikalnį. Kadaise Alanas ir Valeri buvo romantiška įsimylėjėlių pora, kurios meilę vainikavo žavi duktė. Tačiau gyvenimas nenuspėjamas. Ir todėl šiandien jie – tik buvę sutuoktiniai, siaubingai nekenčiantys vienas kito ir net minties apie buvimą kartu. Alano ir Valeri duktė nusprendžia ištekėti, o vestuvių puota kelti saulėtoje Graikijoje. Tėveliai nieko nelaukę sėda į lėktuvą ir... čia jų nuotykiai prasideda. Ar gali ši nuotykių kupina kelionė atšildyti dviejų vienas kito nekenčiančių žmonių širdis? Jau kinuose!

„The Five-Year Engagement“

Nors daugelis merginų itin laukia piršlybų, jos pamiršta, kad piršlybos toli gražu negarantuoja pasakiškų vestuvių. Būtent taip ir nutiko filmo herojams, kurie nieko kito nenorėjo tik pagaliau susituokti. Tačiau karjera, nauji namai ir kiti trukdžiai neleido suplanuoti didžiosios šventės. O ar ji apskritai įvyks? Pažiūrėkit!

„Made Of Honor“

Jis turi viską: puikią išvaizdą, gerą darbą, daug draugų, šimtus gerbėjų, tačiau tik vieną pastovų dalyką savo gyvenimą. Tai - geriausia draugė, kuri būna šalia tiek laimingiausiomis, tiek skaudžiausiomis gyvenimo akimirkomis. Ir kai toji draugė darbo reikalais išvykus į Škotiją sukinka savo svajonių vyrą, draugas suvokia, kad visus tuos metus jis ją mylėjo ir tebemyli. O kaip dabar užkariauti jos širdį?..

„Leap Year“

Anna laukia nesulaukia, kada gi jos vaikinas susiprotės jai pasipiršti. Kai vakarienės metu jis ištraukia iš kišenės mažą aksominę dėžutę, jai sustoja širdis. Nejaugi jai pasipirš? Vaikinas atidaro dėžutę, o ten - auskarai! Anna nusivilia, tačiau išlydi savo vaikiną į Airiją su pažadu aplankyti. Annos tėtis, guosdamas dukrą dėl nepavykusių piršlybų užsimena, kad Airijoje yra tradicija, kad keliamųjų metų vasario 29-ąją merginos turi teisę pirštis savo vaikinams nelaukdamos jų iniciatyvos. Anna taip ir nusprendžia padaryti. Bet ar vaikinas visgi sutiks?

„P.S. I Love You“

Holė - jauna našlė, gedinti netikėtai mirusio vyro. Po vyro laidotuvių praėjus kelioms dienoms ji gauna paslaptingą paketą su grotuvu, kurį įjungus pasigirsta mirusio jos vyro balsas. Iš pradžių Holė galvoja, kad tai - tiesiog žiaurus pokštas, tačiau paaiškėja, kad prieš numirdamas jos vyras surengė jai nepamirštamą kelionę į jo gimtinę Airiją, kur jiedu ir susipažino. Keliaudama ji nuolat sulaukia jo paruoštų staigmenų net neįsivaizduodama, ką jos velionis vyras visgi jai paruošė...


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis