Žinok daugiau nei draugė: 10 įtakingiausių pasaulio paauglių (FOTO)

Kaip ir kasmet, garsusis JAV žurnalas „Time“ sudaro įtakingiausių metų paauglių sąrašą. Šį kartą jis buvo netrumpas - žurnalo redaktoriai į sąrašą įtraukė net trisdešimt didžiausią įtaką kultūros, kino, sporto, verslo bei interneto sritims darančius jaunuolius.

Išrinkome dešimt labiausiai nusipelniusių ir geriausiai žinomų talentingų paauglių, kurių talentą pripažino ne tik profesionalai, bet ir gausus būrys sekėjų socialinėse medijose. Jauni, veržlūs ir nebijantys išsiskirti - paskaityk motyvuojančias jų istorijas!

Millie Bobby Brown (13 m.). Ką reiškia laimėti prestižinį Emmy apdovanojimą vos trylikos? Šį pojūtį nupasakoti gali tik serialo Keisti dalykai žvaigždė, daugybėje kino juostų spėjusi nusifilmuoti jaunoji aktorė Millie Bobby Brown. Aktorė vadinama tikru šių metų proveržiu vaidybos pasaulyje. Talentinga mergina sugeba įsijausti į vaidmenis, kuriuos sunkoka būtų išgyventi ir kur kas vyresniems aktoriams - mistiškosios Eleven vaidmuo seriale nėra pats lengviausias ir reikalauja žinių psichologinėje sferoje.

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown
Vida Press

Maddie Ziegler (15). Atlikėjos Sia talismanas, šokėja Maddie Ziegler jau trečius metus iš eilės patenka į Times sudarytą įtakingiausių paauglių sąrašą. Ir nė neketina trauktis ateinančiais metais! Maddie - talentinga šokėja, kuri svajoja apie aktorės karjerą. Nors šiuo metu Maddie susikoncentravusi į šokių veiklą, jau audžia mintį pradėti karjerą kine. Laukiame nesulaukiame naujų šauniosios Maddie pasiekimų!

Maddie Ziegler
Maddie Ziegler
Vida Press

Isaac Hempstead Wright. Brano Starko vaidmenį legendiniu tapusiame Sostų kartų seriale atliekantis Isaacas jau laimėjo geriausiojo jaunojo aktoriaus titulą. Kino pasaulio ekspertai teigia, jog dalykinį įvaizdį mėgstančiam jaunuoliui prognozuojama neįtikėtina šlovė kino pasaulyje. Jei dar nematei nė vienos Sostų karų serijos, verta pažiūrėti vien dėl Isaaco talento!

Isaac Hempstead Wright
Isaac Hempstead Wright
Vida Press

Kaia Gerber (16 m.). Kaios pristatinėti nereikia. Supermodelio Cindy Crawford dukrelė, Paryžiaus ir Milano mados savaitėse dalyvavusi Kaia stebina ne tik unikalia išvaizda, bet ir kilniu būdu, kuris jai padeda rasti kompromisą su garsiausias mados pasaulio vadovais. Kaia pasižymi darštumu ir šiais metais tai jai pavyko pademonstruoti su kaupu.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Ethan ir Grayson Dolanai (17 m.) Komiškieji dvynukai jau spėjo pasižymėti internetiniame pasaulyje. Instagram tinkle juos seka daugybė linksmybių ištroškusių gerbėjų. Vlogeriai bei instagrameriai žino, jog svarbiausia - vienas kito palaikymas, todėl dirbdami išvien broliukai pasiekia puikių rezultatų. Kūrybiškieji broliai žada dar daug įvairiausio turinio šmaikščių vaizdo įrašų ir tikina - jau greitai juos išvysime didžiajame ekrane!

Ethan ir Grayson Dolanai
Ethan ir Grayson Dolanai
Vida Press

Bretmanas Rockas (19 m.). Instagram karalius, makiažo, stiliaus bei juoko guru Bretmanas Rockas išsiskira savo išvaizda ir yra tikras standartų laužytojas. Šiuo metu Bretmaną socialiniame tinkle seka jau virš devynių milijonų sėkėjų. Daugelis žavisi Bretmano talentu juokinti ir... tobulai pasidažyti.

Bretmanas Rockas
Bretmanas Rockas
Vida Press

Chloe Kim (18 m.). Gabioji snieglentininkė pripažįsta - vos pradėjusi savo, kaip snieglentininkės, karjerą, ji susidūrė su sunkumais, mat šis sportas reikalauja daugybę energijos bei puikios koncentracijos. Šiuo metu Chloe vadinama talentingiausia jaunąja ekstremalios sporto šakos sportininke savo amžiaus kategorijoje ir pretenduoja laimėti Olimpinį medalį.

Chloe Kim
Chloe Kim
Vida Press

Brooklynas Beckhamas (18 m.). Bechkamų pavardė žinoma visame pasaulyje, tad Victorios ir Davido sunui skirta svarbi gyvenimiškoji užduotis - įtvirtinti pavardę pramogų bei verslo pasaulyje. Kol kas jis tai daro nepriekaištingai. Ne tik sėkmingai modeliauja, įstojo į svajonių studijas - Niujorko Parsono universitete studijuoja fotografiją ir, kaip aplinkiniai šneka, pasižymi ryžtingumu ir atkaklumu.

Brooklynas Beckhamas
Brooklynas Beckhamas
Vida Press

Sydney McLaughlin (18 m.) Amerikietė bėgikė būdama vos aštuoniolikos jau gali pasigirti laimėjusi olimpinį medalį! Į sąrašą ji pateko ne tik dėl puikių sportinių pasiekimų, bet ir dėl to, jog Instagram paskyroje turi milžinišką sekėjų armiją - ne kiekviena atkakli sportininkė spėja aktyviai socialines medijas pildyti nuotraukomis bei vaizdo įrašais!

Sydney McLaughlin
Sydney McLaughlin
Vida Press

Noah Cyrus (17 m.). Muzikinio pasaulio išsišokėlės atlikėjos Miley Cyrus jaunoji sesutė Noah kur kas kuklesnė - tiek būdo, tiek muzikine prasme. Vis dėlto jos muzikinis talentas neginčijamas. Noah pasižymi švelniu tembru ir geba pati kurti muziką - ko dar reikia romantiškų baladžių ištroškusiems klausytojams?

Noah Cyrus
Noah Cyrus
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis