5 muzikiniai filmai, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Kai ateina vasara ir ieškai vakarui filmo, dažniausiai norisi rinktis ką nors, kas atitiktų vasarišką nuotaiką – lengvą, atsipūtusią ir neįpareigojančią. Būtent tokius filmus ir siūlome šią savaitę – paprastus, leidžiančius linguoti į puikios muzikos taktą, neapkraunančius galvos sudėtingais apmąstymais ir leidžiančiais pasidžiaugti dar tik įpusėjančia vasara.

„Walking on sunshine“ (vert. „Atostogos!“)

Paprastas, tačiau širdžiai mielas filmas, pilnas visiems kuo puikiausiai žinomų ir pažįstamų dainų, kurias galėsi dainuoti ir niūniuoti viso filmo metu. „Walking on Sunshine“ veiksmas tave nukels į mažą Pietų Italijos kaimelį, kuriame vystysis vasariški romanai, bus rengiamos vestuvės, senai nematyti giminaičiai ir vėl susitiks ir visa tai lydės garsiausios devintojo dešimtmečio dainos. Šis filmas patiks visoms, kurios alpėjo dėl „Gatvės šokių“, nes „Walking on sunshine“ – tų pačių dviejų režisierių darbas! Jau kinuose!

„Mamma mia!”

Šis filmas – tikra šventė miuziklų ir kelionių mylėtojoms. Legendiniai aktoriai, nuostabūs Graikijos vaizdai, puiki grupės ABBA muzika ir, žinoma, už širdies griebianti, tiek liūdesio, tiek džiaugsmo ašarą priversianti išvarvinti kelių kartų meilės istorija. Kerintys vaizdai vers aikčioti, dainos – dainuoti kartu, o pati istorija – trumpam pamiršti savo rūpesčius ir įsivelti į pačius keisčiausius ir absurdiškiausius nuotykius.

„Hairspray“ (vert. „Plaukų lakas“)

Esi pametusi galvą dėl 20-tojo amžiaus vidurio amerikietiško drabužių ir šukuosenų stiliaus? Mėgsti vietoje neleidžiančias nusėdėti dainas derinti su įdomiomis istorijomis ir net žiūrėdama pramoginius filmus mėgsti juose rasti šį tą rimto ir verčiančio susimąstyti? Tada šis filmas – kaip tik tau. Pagrindinė „Plaukų lako“ veikėja Treisė – apkūnoka mergina, gyvenanti 1962-ųjų Baltimorėje. Didžiausia jos svajonė – dalyvauti populiarioje paauglių TV laidoje, tačiau jos svajonei teks įveikti daugybę kliūčių.

„Pitch Perfect“ (vert. „Aukšta klasė“)

Vieni dėl šio filmo alpsta, o kiti mano, kad jis – pati didžiausia nesąmonė. Jeigu esi iš tų, kurios nori nuomonę susidaryti pačios – norėdama lengvo filmo rinkis būtent jį. Neįpareigojanti ir itin smagi muzikinė komedija, kurioje galima pamatyti nemažai kylančių žvaigždžių, pavarvinti seilę į žavius vaikinus ir stebėti dramas, meiles, pykčius bei intrigas tarp universiteto akapelos grupių narių. Galbūt tai ir skamba absurdiškai, tačiau pamatyti - būtina.

„School of Rock“ (vert. „Roko mokykla“)

Nesi pop muzikos gerbėja? Tavo mėgstamose grupėse už muziką atsakingi ne tie, kurie moka naudotis kompiuteriu, o tie, kurie rankose laiko gitaras ir būgnų lazdeles? Na, tuomet šis filmas – būtent tau. Istorija pasakoja apie nevykėlį rokerį, kuris pasinaudoja proga, apsimeta savo draugu ir įsidarbina mokykloje pavaduojančiu mokytoju. Apie pedagogiką jis išmano minimaliai, tačiau kuo puikiausiai žino kaip reikia suburti roko grupę. Naudodamasis proga ir privačios mokyklos mokinių talentu, jis suburia pačią keisčiausią, absurdiškiausią ir linksmiausią roko grupę filmų istorijoje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis