Socialinius tinklus užvaldė plaukuotų merginų kojų mada

Vasara merginoms - įtemptas gražinimosi metas. Juk karščio diktuojama apranga atidengia žymiai daugiau kūno nei šaltuoju metų laiku, todėl tenka įdėti daug daugiau pastangų norint atrodyti nepriekaištingai.

Vienas didžiausių rūpesčių - plaukelių šalinimas. Juk visos nori turėti gražias lygias kojas, tačiau kasdien jas skusti arba kentėti vaško procedūras juk taip nepatogu. O kas nutiktų, jei kojų tiesiog nedepiliuotume? Sakote, kad jokia mergina sau to neleistų? Klystat, socialinius tinklus po truputį užvaldo nauja manija - merginos, demonstruojančios nedepiliuotas kojas.

Skaitomiausi savaitės straipsniai:

Vaikino verdiktas: merginų veiksmai, kurių negaliu pakęsti
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
Stiliaus klaida: prakaito dėmės ir persišvietusi krūtinė(FOTO)

Tokios merginos netgi susibūrė į virtualią draugiją, pavadintą „Hairy Legs Club“. Jos neslepia savo nedepiliuotų kojų ir pažastų ir dažna po savo nuotrauka pakomentuoja: „Nėra plaukelių šalinimo - nėra ir bėdų!“

Idėja neslėpti plaukeliais apaugusių kojų sparčiai išpopuliarėjo atsiradus blog'ui „Hairy Legs Club“ kuriame vartotojos galėjo publikuoti savo plaukuotų kojų nuotraukas. Daugelis narių savo komentaruose rašo, jog šis blog'as joms padėjo įvertinti natūralų savo grožį ir pasipriešinti nuomonei, jog merginų kojos, nors ir turinčios gamtos dovanotus plaukelius, privalo būti glotnios.

Ši manija populiarėja ne tik „Tumblr“, bet ir „Facebook'e“: uždara plaukuotų kojų šalininkių grupė „The Women Against Non-Essential Grooming“ jau turi daugiau nei 1500 narių, į ją gali patekti tik gavęs kitų narių patvirtinimą ar kvietimą. 

O tu ar išdrįstum nedepiliuoti kojų? Dalyvauk apklausoje!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis