5 filmai, kuriuos verta pamatyti pavargusiems nuo romantinių komedijų(VIDEO)

Kartais, kai renkamės filmą maloniam vakarui, mes visai pamirštame, kad yra kiek daugiau žanrų nei tik verksmingos dramos, romantinės komedijos ir gąsdinantys siaubo filmai. Vis dėlto, mes čia esame tam, kad jums primintume kiek kitokių žanrų kinematografijos stebuklus.

Šią savaitę pristatau jums penkis puikius fantastinius šedevrus, kurie pradžiugins kiekvieną, kuri bent trumpam nori atitrūkti nuo realaus gyvenimo.

„Dawn of the planet of the apes“ (vert. „Beždžionių planetos aušra“)

Šis, ką tik kinuose pasirodęs filmas, yra tikra svajonė kiekvienai fantastikos mylėtojai. Jame yra viskas, ko reikia – itin intelektualios beždžionės, mokslininkai, kurie bando jas sustabdyti, specialiųjų efektų pagalba sukurtas gyvūnų ir žmonių karas, bei, žinoma, už širdies griebiantys vaizdai bei susimąstyti verčiančios scenos. Tai filmo „Beždžionių planetos sukilimas“ tęsinys, tačiau tikėtina, kad viską suprasi pradėdama žiūrėti nuo šitos – antrosios dalies. Jau kinuose!

„Carrie“ (vert. „Kerė“)

Dar visai neseniai kinuose pasirodęs filmas apie neeilinių galių turinčią merginą, dėl religijos pamišusią jos motiną bei žiaurias ir negailestingas patyčias kitokiems. „Kerėje“ pasakojama apie merginą, kuri, būdama šešiolikos, sužino apie savo antgamtines telekinezės galias. Žinoma, ji bando išmokti jomis naudotis, tačiau tuo pat metu jos gyvenime vystosi drama – ją, nepopuliarią ir pastebimą tik tada, kai reikia pasišaipyti, į išleistuves pakviečia karščiausias ir geidžiamiausias mokyklos vaikinas (o jo vaidmenį atlieka populiarusis Ansel Elgortas!). Vis dėlto, Kerė net neįtaria, koks pažeminimas jos laukia. Kaip ir jos bendraklasiai net neįtaria, kad ketina šaipytis iš tikro keršto demono.

„Jennifer‘s Body“ (vert. „Dženiferės kūnas“)

Dar vienas kiek šmaikštus ir kiek gąsdinantis fantastinis filmas. „Dženiferės kūne“ veiksmas sukasi aplink dvi merginas. Jos – geriausios draugės, tačiau, kaip ir įprasta, viena yra pati geidžiamiausia mokyklos mergina, o kita – tiesiog nevykėlė moksliukė. Jų draugystei iškyla pavojus tada, kada seksualiąją Dženiferę apsėda demonas ir ji, kad ir kaip absurdiškai skambėtų, pradeda valgyti mokyklos vaikinus. Žinoma, jos draugė viską išsiaiškina ir bando ją sustabdyti, tačiau norint sužinoti kaip šita absurdiška situacija baigiasi, teks pasižiūrėti filmą. Filmo anonsą rasi čia.

„Shaun of the Dead“ (vert. „Zombių karalius“)

Tos, kurios tiesiog nekenčia filmų apie zombius – nepulkit raukytis, nes tai nuostabi fantastinė komedija, kuri pralinksmins net ir pačią didžiausią surūgėlę. Tiesa, pralinksmins ir intelektuales, nes „Zombių karaliuje“ vienintelė sąsaja su Holivudiniais lėkštais juokeliais yra nebent... pasišaipymas iš jų. Tai nuostabus filmas apie niekuo neypatingą, nei savo merginos, nei šeimos per daug nevertinantį vyruką, gyvenantį su savo apsileidusiu kambarioku-geriausiu draugu. Jie abu vieną dieną pabunda zombių pilname mieste ir nusprendžia gelbėti tiek save, tiek savo mylimus žmones. Filmo anonsą rasi čia.

„Zombieland“ (vert. „Zombilandija“)

Dar vienas puikus filmas apie zombius, kuris... laužo visus stereotipus susijusius su filmais apie zombius. Tai puiki komedija apie nelabai realų gyvenimą turintį, kompiuterinius žaidimus mylintį ir apie santykius su mergina nebent pasvajojantį vyruką, dvi gyvenime mokančias nepražūstančias merginas ir negailestingą zombių žudiką, kuriam tai – didžiausia pramoga. „Zombilandijoje“ nestinga šmaikščių juokelių, jausmingų ir dramatiškų scenų, meilės prisipažinimų ir taškymosi kraujais. Tiesa, nereiktų bijoti, nes bet kokios scenos, kurios turėtų būti kraupios, šiame filme tiesiog kelia šypseną.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis