7 linksmos idėjos vasarai, kai neturi ką veikti ir apleidžia draugai

Visą dieną praleidusi kambaryje laukei vakaro, kai galėsi susitikti su vaikinu, vaikščioti su juo gatvėmis, parkais ir mėgautis jau tikra vasariška, bet jau ne be deginančia saule? Ir jau greitai greitai artėja valanda, kada jūs susitarėte susitikti... Bet gauni žinutę, kurioje jis atsiprašo, kad negalės su tavimi susitikti, nes jį pakvietė draugai...

Kyla daug minčių, bet galiausiai nusprendi, kad tai puiki proga susitikti ir tau su draugėmis – su jomis visada smagu! Bet ir jos negali. Užsiėmusios.

Taigi, kas lieka? Tu viena namie. Lauke puikus oras. Vaikinas tikriausiai jau dabar linksmai leidžia laiką, draugės taip pat, o tu namie. Ir tau tikrai nelinksma.

Tačiau tiesiog sėdėti ant lovos ir galvoti, kodėl kiti linksminasi, o tu ne – neverta! Kam gaišti tokiomis mintimis tokį puikų vakarą? Juk yra tiek daug puikių užsiėmimų, kuriuos galėtum atlikti TU!

Pavyzdžiui:

1. Važinėkis dviračiu! Manai, vienai neįdomu? Juk tau nereikės minti pedalų iškišus liežuvį ir svajoti „tuoj tuoj pasivysiu...“, o gal atvirkščiai – vos vos judėti į priekį, nes tavo kompanionas greitai pavargsta? Kas dar bus tavo valiai?

Maršrutas! Gal nori nukeliauti prie ežerėlio, įdomesnės bažnyčios ar tiesiog pasivažinėti kur akys mato? Viską tu pati nuspręsi ir nereikės ieškoti jokio kompromiso. Kas dar? Laikas! Yra noras, imi ir važiuoji. Nori grįžti? Grįžti. Jokių pretenzijų. Bosė esi tik tu.

2. Gamink! Gal visada svajojai per vasarą pasigaminti naminių ledų, bet niekada nerasdavai laiko? O gal kaip tik, tau nesiseka gaminti, nors žinai patarlę: „Kelias į vyro širdį eina per skrandi“? Tuomet kodėl tau neišbandžius gaminti būtent dabar, kai esi viena? Ypač kai įvairiausių receptų, tinkančių vasariškam vakarui internete pilna! Beje, galimas dar ir toks variantas – jeigu nieko neišeis, niekas ir nesužinos!..

3. Sportuok! Tikriausiai tai pats dažniausias patarimas, kai neturi ką veikti, tačiau tikrai ne prastas. Juk dabar vasara, o sporto rūšių yra įvairių, o ypač tokių, kuriais gali užsiimti lauke! Bėgiok – po stadioną, parke, iki parduotuvės ar tiesiog kur užsigeidi...

Jeigu turi, važinėkis riedučiais, riedlente, o jei ne, bet gyveni didmiestyje – išsinuomok. Šitaip atgaivinsi senus įgūdžius, o gal kaip tik išsiugdysi naujus, bet kokiu atveju – tai bus nauja veikla. Maudykis – tikriausiai banalu siūlyti maudytis vasarą? Galbūt, kai maudaisi su draugais, tu tiesiog būni vandenyje, taškaisi, gal nušoki nuo tramplino, plūduriuoji, bet ne nuolatos plaukioji, nes nori būti šalia draugų ar vaikino? O plaukiojimas, juk yra kaip tik tas sportas, kuris treniruoja beveik visus mūsų raumenis! Tad, kodėl gi ne?

4. Fotografuok! Gėlę, boružę, debesį, šunį, medžius... Nenori gamtos? Pastatus. Nepatinka? Tuomet gal praeivius? Įsiamžink patikusį derinuką, o gal kaip tik netikėtą, originalų akcentą aprangai suteikusį žavesio? O gal tai tau dar nematyta šukuosena? O gal kaip tik įamžink juokingai apsirengusį žmogų? Gali fotografuoti ir save! Nebūtinai apsiribok tik „selfiais“, juk yra laikmatis! Ir štai, turėsi nuotraukų albumą. Jomis galėsi papuošti kompiuterio ar telefono ekraną, o gal jas išsiryškinsi ir paversi vienetinėmis atvirutėmis?

5. Pats laikas hobiui! Juk sakoma, kad laikas, praleistas darant malonius dalykus, nėra prarastas. Kodėl neišsitraukus siūlų ir vąšelio, teptukų ir akvarelės, o gal tiesiog užrašų knygutės ir rašiklio? Be to, jeigu gali, viską neškis į lauką: jei gyveni nuosavame name, pasitiesk pledą ir įsitaisyk ant žolės, jei ne – nueik į parką ar mokyklos stadioną ir ten maloniai leisk laiką!

6. Pasinerk į kitą pasaulį! T. y. perskaityk senai žadėtą knygą ar pažiūrėk be galo romantišką, o gal kaip tik krauju pertekusį filmą! Bet svarbiausia, kad pasirinktum knygą ar filmą, nuo kurio negalėtum atsitraukti. Jei jau turi variantų – puiku, jei ne – gal kada tau patarė draugai? Ir išbadyk knygą skaityti lauke ant žolytės, o jei gyveni daugiabutyje – balkone, tas pats galioja filmo žiūrėjimui, jei turi nešiojamą kompiuterį, neškis jį į balkoną ir filmus žiūrėk po žvaigždėmis.

7. Atlik kažką tau nebūdingo! Gali nusidažyti sruogas pastelėmis. Jei esi įpratusi dažytis minimaliai – susikurk rokerišką arba pankišką įvaizdį. Sukurk filmuką vaikinui, jame gali įamžinti meilės prisipažinimą, anekdotą ar bet kokį kitą juokelį. O gal parašysi laišką? Tikrą laišką, kurį paštininkas nuneš adresatui? O gal atnaujinsi savo seną megztinį?.. O gal kilo ir pačiai idėja? Įgyvendink ją!

Ir dar vienas patarimas - kodėl visko neįamžinus ir nepasidalinus „Facebook‘e“? Tikriausiai sulauksi daug palaikymo komentarų ir „like'ų“, o gal ir pasiūlymų iš draugų ką nors nuveikti kartu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis