5 filmai apie karštą vasaros meilę, kuriuos būtina pamatyti(VIDEO)

Vasaros teliko 3 savaitės, gąsdinančiai greit artėja mokslai, o kiekvienas iš mūsų bando savais būdais kaip nors prailginti atostogas ir malonias saulėtas dienas. Tam, kad šiek tiek ilgiau pagyventum vasariškoje idilėje, be jokių rūpesčių ir problemų, šią savaitę tau paruošėme TOP 5 vasariškus, saulėtus ir džiuginančius filmus, kurie padės pamiršti, kad po trijų savaičių mums ir vėl teks keliauti į mokyklas, universitetus ir darbus.

„Step Up: All in“ (vert. „Šokis hip hop‘o ritmu: Viskas arba nieko“)

Pameni, kai žiūrėjai pirmąją šio filmo dalį? O vėliau, žinoma, vedama smalsumo, stebėjai vis tobulėjančių šokėjų nuotykius antrojoje? Na, tau pasisekė, nes tai – dar viena „Šokis hip hop‘o ritmu“ dalis, kuri nukels tave į nuodėmingąjį Las Vegasą. Šioje dalyje bus galima pamatyti gerai pažįstamų aktorių, sužibėjusių serijoje apie hip hop‘ą ir „Step Up: All in“ vėl primins šokio galią ir grožį. Susidomėjai? Šis filmas – jau kinuose.

„Dirty Dancing“ (vert. „Purvini šokiai“)

Perskaitei šio filmo pavadinimą, įsivedei jį į „Google“ paieškos programą ir nustėrai pamačiusi, kad tai – tikra seniena? Nepulk smerkti! Tai – nuostabus, vasariškas ir labai gyvenimiškas filmas apie merginą, kuri pasineria į nuodėmingą ir aistringą romaną su viešbučio šokių mokytoju. Tačiau tai istorija ne tik apie meilę, bet ir apie šeimos dramas, nelaimingus atsitikimus, išdavystę ir neviltį. Visus herojų išgyvenimus lydi puiki muzika ir, žinoma, kraują kaitinantys šokiai.

„Grease“ (vert. „Briliantinas“)

Kas gali būti vasariškiau nei septyniasdešimtųjų stiliukas, jaunas John Travolta, briliantinu sulaižyti plaukai ir per vasarą užgimęs paauglių romanas? Tai dainų, šokių ir intrigų kupina komedija-miuziklas, kuri nukels tave į jaunuolių gyvenimą 1978-aisiais, kuomet viskas buvo šiek tiek kitaip. Galbūt mados, dainuojantis kietuolis Travolta bei, žinoma, kiek vaikiški išgyvenimai ir viliojimo būdai ir sukels šypseną, tačiau tinkamesnio filmo šiltam rugpjūčio vakarui rasti bene neįmanoma.

„10 Things I Hate About You“ (vert. „Užsispyrėlės sutramdymas“)

Rodos, istorija tokia banali ir žinoma – atskalūnas bando suvilioti ledinę ir nepasiekiamą merginą, ji nuolat jį atstumia, bet galiausiai abu įsimyli... Bet ar tikrai istorija tokia banali? Kas gali žinoti, kad žaviajam atskalūnui – sumokėta, o nepasiekiamoji mergina įsimyli tik dėl to, kad yra apmauta? Skamba įdomiai, tiesa? Jeigu nori sužinoti daugiau ir ieškai lengvo bei neįpareigojančio filmo, tai „10 dalykų, kurių tavyje nekenčiu“ – kaip tik tau. Filmo anonsą rasi čia.

„27 Dresses“ (vert. „Pamergė pagal užsakymą“)

Manai, kad tu esi geraširdė? Na, galvok iš naujo, nes pagrindinė „27 suknelių“ herojė – tikras angelas. Ji – vestuvių planuotoja, tačiau tam tikram laikui kiekvienai nuotakai tampa geriausia drauge, patarėja ir nuodėmklause. Ji stengiasi dėl visko ir visų, tačiau jos pačios asmeninis gyvenimas žlunga, o mylimas vyras susideda su jos apsimetėle seserimi. Tai šiltas, malonus ir itin įdomus filmas su pakankamai greitai nuspėjamu, tačiau netradiciniu siužetu. Filmo anonsą rasi čia.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis