5 serialai, kuriuos verta pradėti žiūrėti šią vasarą

Vasara artėja į pabaigą ir mes visos žinome, ką tai reiškia. Krūvos darbų, mokslai, darbai, rūpinimasis dėl pažymių ir kontrolinių...

Ir vis dėlto, nepaisant to, jog akivaizdu, kad suktis bus sunku, pirštai niežtėte niežti pradėti žiūrėti kokį nors naują arba tiesiog dar nematytą serialą. Na, ta proga, į pagalbą skubame mes, su TOP 5 puikiais, linksmais ir įdomiais serialais. Visi jie vis dar rodomi, todėl iki būsimų sezonų premjerų neabejotinai spėsi atsigriebti ir pasivyti.

„New Girl“

Daugeliui pažįstama, keistus vaidmenis itin mėgstanti Zooey Deschanel šiame seriale tikrai neatsisako jau pamėgto amplua. „New Girl“ ji vaidina keistuolę, kuri po sunkaus ir ją itin įskaudinusio išsiskyrimo su mylimuoju, persikrausto gyventi į loftą su trimis vienišais vaikinais. Kad ir kokia keista ir sunkiai suprantama mergina ji bebūtų – keturi „butiokai“ susibendrauja ir, žinoma, įsivelia į absurdiškiausias, šmaikščias ir svetimą gėdą verčiančias pajusti situacijas.

„The Mindy Project“

Tai serialas apie merginą – daug pasiekusią ir puikų darbą dirbančią – kuri, kad ir kokia talentinga ir protinga bebūtų, vis dėlto kenčia dėl meilės stokos gyvenime. Žinoma, ją, dirbančią ligoninėje, supa daug išvaizdžių ir vienišų vyrukų, kurie, deja, arba ja nesidomi, arba yra tikri blogiukai, su kuriais geriau tiesiog neprasidėti. Mokydamasi iš savo pačios klaidų Mindy įsivelia į kvailas situacijas ir bando išsiaiškinti kaip galutinai susitvarkyti savo gyvenimą.

„Modern Family“

Jeigu esi tikra serialo „How I Met Your Mother“ gerbėja, tai tau neabejotinai patiks „Modern Family“. Tai serialas apie tris šeimas, visas susietas tam tikrais giminystės ryšiais ir, žinoma, susiduriančias tiek su bendrais, tiek su atskirais sunkumais. Šiame seriale pilna visko: ir dramatiškų akimirkų, ir paaugliškų dramų, ir už širdies griebiančių meilės istorijų, ir isteriškai juokingų situacijų. Gal tai ir nėra pats intelektualiausias serialas, bet jis neabejotinai užtikrins gerą ir malonų laiko praleidimą.

„Nashville“

Sunku, kai žvaigždė gęsta, gerbėjai po truputį nusisuka ir randa kitą dievinamą garsenybę, o karjera blėsta. Tai kuo puikiausiai supranta populiarumą prarandanti kantri dainininkė, kurios vietą ruošiasi užimti kita – daug jaunesnė, gražesnė, gyvybingesnė ir, galbūt, netgi talentingesnė. Užuodžiate kraują? Kai yra dvi moterys, kovojančios dėl savo vietos po saule ir vardo muzikinių topų viršūnėse, apie pasigailėjimą ir kompromisus negali būti nei kalbos.

„2 Broke Girls“

Atsibodo serialai apie turtingus, viską ant auksinės lėkštutės gaunančius ir šilko pataluose bemiegančius žmones, kurie, veikiausiai, netgi neturėjo dirbti, kad gautų tai, ką turi? Na, tuomet šis serialas – kaip tik tau. Tai istorija apie dvi merginas, sunkiai dirbančias užkandinėje ir turinčias vieną didelę svajonę – uždirbti pakankamai pinigų, kad galėtų pradėti savo verslą. Žinoma, tai nėra taip paprasta, tačiau jų didžiausi ginklai – sunkus darbas ir puikus humoro jausmas.

O be kokio serialo tu negali gyventi? Pasidalink komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis