To dar nebuvo: originalus moksleivis pribloškė savo vinjetės nuotrauka(FOTO)

Mokyklos vinjetės – malonus atsiminimas iš jaunystės. Jose paprastai įsiamžina visi bendraklasiai, mokytojai, auklėtojai, direktorius... Paprastai visos vinječių nuotraukos atrodo panašiai: besišypsantys veidai žvelgia į objektyvą, dėmesio neblaško ryškūs drabužiai ar netinkamas fonas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

O štai vienos Niujorko mokyklos moksleivis Dravenas Rogriguezas labiau už viską nenorėjo susilieti su būrio bendraklasių atvaizdas. Jis norėjo savo nuotrauka įsirėžti visų jo vinjetę mačiusių atmintin, todėl nusprendė susiorganizuoti fotosesiją pats ir gauti mokyklos leidimą vinjetei naudoti savo nuotrauką.

Dravenas susirado fotostudiją iš ten įsiamžino taip, kaip buvo itin madinga prieš bene 4 dešimtmečius: Dravenas pozuoja ant rankų laikydamas katiną, jo žvilgsnis žvelgia į tolį, fone įkomponuotas dar vienas katino portretas, o visą kompoziciją puošia lazerių spindulius primenančios linijos.

Dravenas paprašė internautų pagalbos įtikinėjant mokyklos valdžią, kad leistų jam naudoti savo paties pasirinktą nuotrauką. Tokia originali nuotrauka neliko nepastebėta: Dravenas surinko 6000 internautų parašų, o mokyklos valdžia turėjo nusileisti ir portretas su katinu atsiras vinjetėje!

„Aš nenoriu kažko vaidinti, tiesiog noriu, kad nuotrauka būtų tokia pat komiška, koks esu ir aš“, – rašė Dravenas. „Noriu, kad žmonės žiūrėdami į mano nuotrauką galvotų „Jis atrodo puikiai, tik jis galėjo ryžtis tokiai nuotraukai“

Draveno nuotrauką rasite čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis