Savaitgalio renginių gidas (09 18-09 20)

Su ketvirtadieniu į mūsų kiemą ateina mažasis savaitgalis, o savaitgalį reikia švęsti! Štai keli pasiūlymai tiems, kurie nenusiteikę leisti laisvalaikį namuose ir tiems, kuriems miesto šurmulys – gražiausia muzika.

KETVIRTADIENIS

Lietuvą užkariavęs „Stand up” komedijos žanras kviečia į dar vieną geros nuotaikos kupiną vakarą, kuris vyks šį ketvirtadienį „Liverpool Indie/Rock“ bare. Šį vakarą savo istorijas pasakos Olegas Surajevas, o juokingos jos ar ne – apsilankykite ir įvertinkite patys, juk humoras irgi skonio reikalas.

Šokių mėgėjams siūlome apsilankyti „Cubanoches“ vakarėlyje, kurio jau pavadinimas žada kubietiškų naktų karštį. Ir ne veltui – vakarėlyje pasirodys Frederico Manzanares „ElQuatro“, kurie parengs įsimenantį pasirodymą. Latino ritmai ir aistringi šokiai – visą ketvirtadienio vakarą Pabo latino klube.

Kaune šį ketvirtadienį organizuojamas kasmetinis studentiškas vakarėlis „Cementukas 14” sutrauks visus Kauno studentus. O ką tiek daug studentų veiks vienoje vietoje? Aišku, kad šėls iki paryčių! Tokios grupės kaip „Tautinis Brandas“, „AC/DC Project“ ir „Jama&W“ neleis užmigti net pilkoms pelytėms, o naktinis boulingas ir chill zona – vietos, kuriose užsimegs įsimintiniausios pažintys. Visi studentai jau žino, kur praleis ketvirtadienio vakarą Kaune.

PENKTADIENIS

Penktadieno vakarą kviečiame jaukiai praleisti G. Vaitkutės koncerte „Meeting Adele”. Dainininkė atliks puikiai žinomus Adele kūrinius, tokius kaip „Rolling in the Deep”, „Skyfall”, „Someone like you” ir taip savo klausytojams nuspalvins vakarą šiltomis spalvomis.

Penktadienio naktį Vilniuje kviečiame paskanauti repo kartu su DJ Mamania, DJ Swix ir Grigoniu. Vakarėlis „Rapetizer” startuoja nuo 22 val. ir tęstis žada iki paryčių, tad visi norintys prisiminti, kad „rap is cool”, laukiami klube Studio 9.

Kas penktadienį apsilankys Kaune esančiame „Macao“ klube, tam vakaras garantuotai bus vykęs. Jame gyvu pasirodymu sužavės nuostabaus balso savininkas Mantas Jankavičius, kuris žada įspūdingą ir pašėlusį penktadienio vakarą tiems, kurie išsiilgo geriausio vakarėlio Kaune.

ŠEŠTADIENIS

Būgnų ritmai, egzotiškos karnavalo šokėjos ir skaniausi kokteiliai – ne, tai ne Rio, visa tai – Vilniuje „Mojito Nights“ klube! Taigi, kas išsiilgę Pietų Amerikos karščio ir smagiausių akimirkų, susitinkame šį šeštadienį „Ballantine's Brasil“  vakarėlyje.

O tuo tarpu Kaune, „G-Loft“ klube, šėls du visai ne seni senberniai, kurie braškins jūsų kaulus kaip reikiant. Merginos, priimkit tai kaip iššūkį ir ateikit pasilinksminti jau šį šeštadienį vyksiančiame vakarėlyje „Senberniai” kartu su DJ Modaco ir DJ Deividas Bagdanov.

Daugiau pasiūlymų rasite www.kur.delfi.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis