5 Emmos Stone filmai, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Aktorė Emma Stone – viena sparčiausiai populiarėjančių šiandienos aktorių ir populiarumą ji užsitarnavo ne skandalais, o talentu ir darbu.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šią savaitę kviečiame pažiūrėti filmus, kuriuose nusifilmavo ši jauna, bet ne vienam apdovanojimui nominuota aktorė.

„Magic In The Moonlight“

Naujausia W. Allen‘o juosta „Mėnesienos magija“ žiūrovą nukels į trečiąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, pietų Prancūziją. Žymus britų iliuzonistas ir magas Stenlis (aktorius Colin‘as Firth‘as), žinomas sceniniu Vei Ling Su pseudonimu, vieną dieną sulaukia pasiūlymo vykti į Prancūzijos Rivjerą. Tiesa, ne gastroliuoti, o padėti atskleisti galimą apgavystę. Į Stenlį užsakovai kreipiasi dėl to, kad magas garsėja ne tik kvapą gniaužiančiais triukais scenoje, bet ir išskirtiniu gebėjimu perprasti žmones.

Stenliui reikės pabandyti perprasti Sofiją (akt. Emma Stone) – jauną, bet jau spėjusią pagarsėti aiškiaregę, bendraujančią su anapusiniu pasauliu. Užsakovai įtaria, kad Sofija iš tikrųjų tėra apgavikė, išnaudojanti seną, kilmingą ir labai turtingą prancūzų šeimą. Pats būdamas iliuzijų (vadinasi, ir tam tikros apgaulės) meistras Stenlis panašių asmenų atžvilgiu yra nusiteikęs gana skeptiškai. Tačiau bendravimas su mergina magui iškels visiškai naujų klausimų ir dvejonių apie tikrosios magijos egzistavimą. Jau kinuose!

„Easy A“

Olivija – mokyklos tylenė, kurią ignoruoja populiariosios merginos. Tačiau vieną dieną jos geras draugas paprašo paslaugos. Olivija turės apsimesti jo mergina, kad draugo mokykloje nebeužgauliotų. Ji sutinka, o kad pagalbos nepasirodytų per mažai, vieno vakarėlio metu pasiūlo suvaidinti, kad jiedu pasimylėjo. Po šio įvykio draugą pradeda gerbti kietuoliai, o štai Olivija užsitarnauja lengvabūdės etiketę... Merginai reikės nemažai pastangų įrodyti, kad ji – ne laisvo elgesio mergina, toli gražu, ji vis dar saugo savo nekaltybę!

„Zombieland“

Pasiilgai linksmų komedijų? Siūlome „Zombieland“! Šioje absurdiškai komiškoje juostoje žemę užvaldė išbadėję zombiai, kurie padarys viską, kad tik sumedžiotų į zombius dar nespėjusius pavirsti zombius. Kaip išgyventi, kai kiekviename žingsnyje tave gali sudraskyti? Bėgti!

„The Help“

Istorija apie drąsią merginą ir dar drąsesnes tarnaites. Iš universiteto į gimtąjį miestelį grįžusi ji suvokia, kad čia įvyko keletas pokyčių: juodaodžių tarnaičių teisės smarkiai apribotos, jos atvirai diskriminuojamos ir kitaip engiamos. Mergina, kurią užaugino mylima juodaodė tarnaitė, įniršusi nusprendžia visą neteisybę aprašyti. Tačiau ar įbaugintos tarnaitės sutiks papasakoti apie savo gyvenimą? Pamatysite filme!

„Crazy Stupid Love“

Filmas apie tikrą meilę ir visas jos spalvas: iš proto vedančią aistrą, saugų prisirišimą, skaudų išsiskyrimą... Merginų numylėtinis Ryanas Goslingas atlieka visų geidžiamo vaikino rolę. Jis puikiai rengiasi, savimi pasitiki, o kiekvieną vakarą jo lovą šildo vis kitą mergina. Pastebėjęs bare Emmos Stone heroję jis mano, kad tai – dar viena jo „auka“, tačiau ši mergina gražuolio kerams taip lengvai nepasiduos ir jam teks nemažai paplušėti, kad ji jo pastangas pastebėtų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis