Savaitgalio renginių gidas (09 26-09 29)

Rugsėjis eina į pabaigą ir saulės danguje mažėja, tad šildytis tenka gera kompanija ir nuotaika. Būtent todėl jums paruošėme geros nuotaikos renginių užtaisą, šildysiantį jus visą savaitę! Taigi, nebegalvokite, ką veikti vakare – tiesiog kartu nerkite į miesto šurmulį!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

G&G Sindikatas grįžta į Vokiečių gatvę! Tikriausiai kiekvienas grupės gerbėjas žino, kad Vokiečių gatvė „G&G Sindikato" kūryboje turi simbolinę prasmę, tad išgirsti juos būtent čia, reiškia prisiliesti prie grupės istorijos. Rugsėjo 28 d. užsuk „bytą" irtu, kartu su Svaru, Push'u, Kastetu, Donciavu ir Mamania bei savo kompanija išskirtinėje erdvėje, esančioje pačioje Vilniaus širdyje (renginio organizatorius – Urbista UAB)!

Loftas pasiruošęs vakarėliams iki ryto! Rugsėjo 26-osios penktadienį kviečiame į naują ir netikėtą techno naktų serijos „Resolute“  pradžią, kur susirinkusius iš proto ves Anna Hanna bei jos draugai iš Londono ir Berlyno. „Resolute“ reiškia tvirtą, ryžtingą, apsisprendusį, įtikinantį, kietą ir greitą, todėl šie žodžiai sufleruoja, ką tą vakarą išgirsite ir pamatysite (renginio organizatorius – Menų fabrikas LOFTAS).

Esate neabejinga svingui, šokiams ir gerai nuotaikai? „ShakeThatThing"  – diena, kai lindyhoperiai – profesionalai, mėgėjai ar tiesiog gerbėjai, susitinka ir šoka iki paryčių. Pėdutes krutins „Tamstos“klubo veteranai Rhythm Junkies ir bene garsiausias Lietuvos swingo DJ duetas Rhythm Lord Brothers. Todėl visai nesvarbu, ar šoki kaip tikrų tikriausia šokių dievaitė, ar tik svajoji apie tai, esi laukiama čia, kur gera muzika ir puiki nuotaika įsuks į vakarėlio dvasią (renginio organizatorius – klubas „Tamsta")!

Šeštadienį dedikuokite rokenrolui! Grupė „Rolikai“, jauni, žavesio nestokojantys jaunuoliai, nežada jums leisti sėdėti ir pataria susirasti patogią avalynę, nes reivas iki ryto garantuotas! Šypsenos, pozityvas, gera nuotaika, šokiai ir dainos – tai, ką mes siūlome geram rugsėjo 27-osios vakarui (renginio organizatorius – Kepinių Gausa, UAB).

Užginčyti, kad juoktis sveika – sunku, todėl kaunietės ir kauniečiai šeštadienį kviečiami juoktis į valias! Žinomi veidai – Mantas Katleris, Paulius Ambrazevičius, Mantas Stonkus, Vaidotas Šiožinis, Domas Raibys ir Dominykas Klajumas, o kitaip tariant – Humoro klubas, juoktis privers net ir didžiausią surūgėlį, todėl jų programos „Apie tiltus“ praleisti nepatartina (renginio organizatorius – klubas „DžemPub“).

Kad sekmadienį šypsena nuo veido nedingtų, kviečiame apsilankyti grupės „Baltasis kiras“ koncerte. Šį kartą pakitusi grupės sudėtis žada daug staigmenų ir naujų dainų, bet vienas dalykas nesikeis – “Baltasis kiras” visad skleidė pozityvą ir optimizmą, todėl šitai išliks (renginio organizatorius – UAB "Artoteka")

Sakantys, kad pirmadienis – jų nemėgstamiausia diena, greit persigalvos. Po daugiau nei metų derybų grupė „Crystal Fighters" atvyksta į Vilnių! Spalvingiausias karnavalas, nesustabdomas reivas ir truputėlis Helovino – taip apie jų koncertus kalba organizatoriai. Jie pažada, kad tai išvysite tai, ko dar, greičiausiai, nesate matę. „Bushmills Live: Crystal Fighters (UK)" rugsėjo 29-ąją paliks jus be žado (renginio organizatorius – Menų fabrikas LOFTAS)!

Spalį pradėkite įsimintinai! Įspūdingame šokių vakarėlyje dalyvaus„Discotheque LIVE" su Auguste Vedrickaite ir „DanceMelodies LIVE" su Julija Jegorova. Daug triukšmo bei šviesų nepaliks abejingų tų, kurios vadina save vakarėlių sielomis, todėl „Rootslive" sezoną pažymėkime su trenksmu (renginio organizatorius – klubas „Tamsta“)!

Ketvirtadienis – mažasis savaitgalis! Todėl jį pasitikime su „Jama&W“. Analogų Lietuvoje neturinti repo grupė džiugina netikėtomis improvizacijomis, todėl nesistebėk, jei koncerto metu apdainuos ir tave! Kiekvieną kartą kažką naujo ir netikėto dovanojantys „Jama&W“ koncerto metu priverčia pamiršti viską aplink, todėl pasiimkite draugą ir spalio 2-ąją ateikite į klubą „Tamsta“, kur geros nuotaikos užtaisas – garantuotas (renginio organizatorius – klubas „Tamsta“).

Nors renginiai Vilniuje ir išsiskiria savo gausa, tačiau apsilankę internetinėje svetainėje www.kur.lt galite rasti vakarėlius ir koncertus, vykstančius ir jūsų mieste! Pasirinkite ieškomo renginio tipą ir pasinerkite į linksmybių sūkurį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis