Savaitės renginių gidas (10 03-10 09)

Kai oras už lango nedžiugina, likti namuose visai nebūtina, nes turime geresnį planą. Nerkite į renginių ir linksmybių šurmulį, kur galėsite pamiršti ne tik prastą orą, bet ir atsipalaiduoti gerų draugų apsuptyje!

Savaitgalis prasideda! Penktadienį Kaune bus karšta, nes ten koncertuos Donatas Montvydas, kurio balsui ir šokio sugebėjimams merginos neatsispiria. „Jei švęsti, tai tik iki galo“ – sako renginio organizatoriai, todėl jei ramūs vakarai prie televizoriaus jums atrodo didžiausia bausmė – spalio 3-ąją geriausias vakarėlis vyks klube „Macao“ (renginio organizatorius – klubas „Macao“).

Kur rankos kyla į viršų ir nejučia imi dainuoti kartu su atlikėjais? Žinoma, kalbame apie grupės „G&G Sindikatas“ koncertą! Ten tavęs lauksime spalio 3-ąją, o liūdna tikrai nebus, nes šiai grupei išjudinti publiką – vieni juokai (renginio organizatorius – klubas „Tamsta“).

Spalio 5-ąją Loftą drum and bass garsais užvaldys „Back To The Roots". Vieną vakarą didžėjų dėka pajuskite laikotarpio, kai muziką valdė juostiniai ir kasetiniai magnetofonai, o žaidimų pasaulyje karaliavo tetris, dvasią! Vakarėlių sieloms, kurioms penktadienio linksmybių buvo per maža, turime gerų naujienų: spalio 4 d. galėsite siausti Lofte(renginio organizatorius – Loftas)!

„Elle G“ muzika – šilta kaip Havajai, kur šokiai basomis ir maudynės saulėje gali tęstis visus metus. Merginos į savo repertuarą deda šviesias, žaismingas ir šiltas dainas, ne gana to – viską atlieka išradingai. Sekmadienį po savaitgalio linksmybių siūlome atsipalaiduoti ir pasinerti į šiltą garsų jūrą, kurios dėka nusikelsite į prisiminimus apie saulėtąją vasarą (renginio organizatorius – „Artoteka").
Merginos jam nelieka abejingos, o romantiški dainų žodžiai ir skambesys pavergia kiekvieno širdį.

Taip, tai – Jamesas Bluntas! „Šis turas – tai romantiška, sena ir vienatvės kupina nusileidimo mėnulyje akimirka, kupina nostalgijos ir prisiminimų apie kažką itin didingo ir reikšmingo. Sunku patikėti, jog tai pavyko ir kartu liūdna, kad šios akimirkos nebegalėsime pakartoti. Lygiai taip pat kaip negalėsime antrą kartą patirti pirmosios meilės“, – apie naująjį koncertinį turą kalbėjo atlikėjas. Senus bei naujus hitus išgirsti ir pasinerti į romantiškų skambesių pasaulį galėsite jau spalio 6-ąją (renginio organizatorius – „SEVEN Live”).

Nors kai kurių scenos divų gyvai jau nebeišvysime, jų dainos gyvos kitų talentingų atlikėjų lūpose. Trečiadienį sostinės klube „Tamsta“, jėgas suvienys vienos balsingiausių šalies atlikėjų bei geriausi džiazo ir pop muzikos atlikėjai. Kodėl? Tam, kad jums pristatytų talentingosios Amy Winehouse dainas. „Amy Winehouse Tribute“ – unikali proga išgirsti Jekateriną Pranevič, Rūta Švipaitę ir Kristina Svolkinaitę atliekant scenos divos kūrinius, kurie atgims iš naujo(renginio organizatorius – klubas „Tamsta“).

Linas Adomaitis  sako, šiam turui ruošęsis nuo vaikystės. Koncerto metu atlikėjas žiūrovus pakvies į kelionę laiku, kur pristatys skirtingus muzikos žanrus ir laikmečius jo karjeroje. O bus visko, išskyrus nuobodulį, nes galėsite išgirsti visus didžiausius Lino Adomaičio hitus nuo jo karjeros pradžios, iki dabar, be to, į sceną žengs ir koncerto svečiai. Smalsu, kas jie? Tai galėsite sužinoti jau šį ketvirtadienį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis