5 mistiniai filmai, nuo kurių sunku atsiplėšti(VIDEO)

Norisi pamatyti filmą, kuris įtraukia nuo pat pirmos akimirkos ir neleidžia nė sekundei atsipalaiduoti? Prašom – šis savaitgalis bus paskirtas mistinių trilerių žiūrėjimui!

„Gone Girl“

Vadinti „Dingusią“ psichologiniu trileriu būtų per menka. Tamsus išmoningo siužeto trileris glumina sulig kiekvienu posūkiu. Tai – užburiantis šedevras apie nenusisekusią santuoką, slapčiausias ir tamsiausias žmogaus sielos kerteles. Sakoma, jog tai – vienas geriausių pastarųjų metų trilerių...

Šiltas vasaros rytas šiaurės Misūryje, JAV. Penktosios Niko ir Eimės vestuvių metinės. Pakuojamos dovanos, laukia romantiška šventė. Tačiau netikėtai dingsta Eimė. Vyras atrodo veikiau sutrikęs nei prislėgtas netekties, nors ir žino, kad yra pagrindinis įtariamasis, o iš Eimės dienoraščio paaiškėja, kad ši lyderė perfekcionistė galėtų išvesti iš pusiausvyros bet ką. Didėjant policijos ir žiniasklaidos spaudimui Nikas keistai išsisukinėja, kol akivaizdžiai įtūžta – net dvynė jo sesuo akimirką suabejoja brolio nekaltumu. Tiesa yra kur kas tamsesnė, painesnė ir šiurpesnė, nei galima numanyti. Jau kinuose!

„Woman In Black“

Vienas pirmųjų aktoriaus Danielio Radcliffe'o vaidmenų po „Hario Poterio“ filmų. Jo įkūnytas herojus – advokatas, vis dar negalintis atsitiesti po žmonos mirties, įvykusios prieš 4 metus. Matydamas savo darbuotojo kančią, advokato viršininkas paskiria užduotį, kuri turėtų atsitraukti Arthurą nuo slogių minčių. Jam teks palikti 4-metį sūnų Londone ir keliauti į atokų kaimelį sutvarkyti mirusio dvaro savininko dokumentus. Tačiau advokatui niekas nesakė, kad velionio dvare vyksta šiurpūs dalykai...

„The Awakening“

Antgamtinių reiškinių paneigėjos Florence darbas – pričiupti apsimetėlius burtininkus, kurie išvilioja iš patiklių žmonių pinigus ir paneigti įsitikinimus, kad vaiduokliai egzistuoja. Gavusi kvietimą apsilankyti privačioje berniukų mokykloje, kurioje, pasak direktoriaus ir mokinių, vaidenasi, Florence ilgai išsisukinėjo nuo viešnagės. Galiausiai sutikusi ji mokykloje apsilanko ir pradeda suvokti, kad, galbūt, tai, kuo šventai iki šiol tikėjo, yra netiesa, ir mirusiųjų pasaulis gali būti daug arčiau nei jai atrodė.

„The Lovely Bones“

14-metę Suzie nužudo kaimynas, tačiau jos šeima to nežino. Filme Suzie pasakoja savo istoriją, žvelgia į savo šeimą, bandančią surasti jos kūną ir išsiaiškinti, kas atėmė gyvybę jų dukrai, ir nenori pripažinti, kad jos gyvenimas baigėsi. Ar pavyks šeimai susitaikyti su mintimi, kad jų paauglė dukra niekada nebegrįš namo? Ir svarbiausia – ar sugebės jie įrodyti, kad gyvybę nekaltai mergaitei atėmė blogo linkintis kaimynas?

„Shutter Island“

Leonardo Dicaprio įkūnija agentą, atvykusį į tolimą salą tirti pabėgimo iš itin sunkius pacientus gydančios psichiatrinės. Iš salos dar niekas nėra pasprukęs, o ši gležna moteris, atrodo, tiesiog išgaravo iš savo palatos be jokių pėdsakų. Mistika netikintis agentas žūtbūt bandys išsiaiškinti, kas gi dedasi šioje šiurpą keliančioje įstaigoje. Pabaiga – itin netikėta!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis