5 filmai, kurie suvirpins ir šalčiausią širdį(VIDEO)

Kas gyvenime svarbiausia? Vieniems – karjera, kitiems – meilė, o tretiems, žinoma, šeima. Šeima – tai tie žmonės, kurie tavęs neišduos, nepaliks, kad ir kokius sprendimus savo gyvenime priimtum.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šio savaitgalio filmų rubriką dedikuojam būtent šeimoms: mylinčioms, kiek keistoms ar išsiblaškiusioms... Gero žiūrėjimo!

„Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day“

Posakis „išlipti iš lovos ne ta koja“ – ne iš piršto laužtas. Kam gi neteko patirti dienų, kai vieną nesėkmę keičia kita, todėl pasiruoškite – jūsų laukia baisiai, labai siaubingai nesėkminga istorija nuotaikingoje komedijoje visai šeimai.

Darnios šeimos gerą berniuką – vienuolikmetį Aleksandrą – ištinka blogiausia diena gyvenime. Viskas tądien jam klojosi ne taip, kaip turėtų: lipdamas iš lovos paslydo ant riedlentės, pusryčiaujant jo broliai dribsnių dėžutėse rado smagių prizų, o Aleksandras… tik dribsnių. Nieko gero nežadėjo ir nesusipratimai mokykloje.

Nusivylimą šia baisia ir siaubingai nesėkminga diena berniukui dar pakursto ir vakarienė su šeima. Pasirodo, jiems tądien sekėsi puikiai. Taigi, vienintelis šeimos nelaimėlis Aleksandras?!

Netrukus viskas apsivers aukštyn kojomis... Ir po baisiosios Aleksandro dienos, bėdos užklups kitus šeimos narius – brolius, seserį, mamą, tėtį… Netrukus Aleksandras supras, kad blogos dienos ištinka visus ir kiekvienas gyvenime bent kartą patiria baisiai, labai siaubingai nesėkmingas dienas, kai viskas krenta iš rankų ir vyksta ne pagal planą. O tie, kurie sako kad tokių dienų nebūna… tiesiog jų dar nepatyrė. Jau kinuose!

„Finding Neverland“

Turbūt visi žino pasaką apie Piterį Peną, berniuką, kuris nenorėjo užaugti. O ar žinojote, kas knygos autorių J.M. Barį įkvėpė parašyti garsiąją istoriją? O gi ypatinga šeima. Rašytojas susipažįsta su šeima, kuri neteko tėvo, ir kurioje auga 4 berniukai. Jis ima praleisti vis daugiau laiko su šiais vaikais ir ilgainiui jam gimsta idėja parašyti istoriją, kurios herojai nenori niekada užaugti. Šilta istorija apie vaikystės džiaugsmą ir žmonių santykius.

„Mrs Doubtfire“

Kai Danielio žmona pareiškia, kad nori su juo skirtis, vyriškis pasijunta sugniuždytas. Jis nenori skirtis ir prarasti savo vaikų, tačiau žmonos nuomonės jam nepavyksta pakeisti. Į šią problemą Danielis pažvelgia labai kūrybingai – kai jo žmona po skyrybų pradeda ieškoti namų tvarkytojos, jis nusprendžia apsimesti moterimi, kad galėtų bent po priedanga praleisti kuo daugiau laiko su savo vaikais šeimos namuose. Ilgainiui tiek vaikai, tiek buvusi žmona įsimyli mielą ponią Doutfajė, tačiau kaip jiems paaiškinti, kad tai – tėtis?.. Filmo anonsą rasi čia.

„Keliautojo laiku žmona“ 

Tikra kiekvienos romantinių filmų gerbėjos svajonė. Tiesa, svajonė ir tų, kurios banalybių ir saldžių meilės istorijų per daug nemėgsta. Tai – tobulas balansas tarp visiško saldumo ir šio to naujo ir kino industrijoje šiek tiek svetimo. Filmo istorija pasakoja apie mergaitę, pas kurią vis atsirasdavo keistas vyras. Jis pasirodydavo vis kitoks – tai vyresnis, tai jaunesnis. Jis pasakodavo apie savo gyvenimą ir galiausiai pripažino, jog yra keliautojas laiku. Jie, žinoma, įsimyli ir tuomet prasideda meilės istorija su didžiausia įmanoma kliūtimi – laiku. Jeigu šis filmas pasirodė tiesiog nuostabus ir nori į šią meilės istoriją pasigilinti labiau, tiesiog užsuk į knygyną – jame rasi nuostabią knygą tokiu pačiu pavadinimu.

„The Oranges“

„Gossip girl“ žvaigždė Leighton Meester įkūnija merginą, grįžusią į mažą miestelį po studijų pagyventi tėvų namuose. Jai greitai ten pasidaro nuobodu, todėl ji sugalvoja užmegzti romaną su kaimynu, kuris yra geriausias jos tėčio draugas. Štai tuomet ir užverda tikra painiava... Turime paminėti, kad šio filmo aikštelėje įsižiebė meilė tarp dabar jau sužadėtinių Leighton Meester ir Adam Brody!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis