Savaitgalio renginių gidas (10 17-10 19)

Nors vaizdas už lango nežada nieko gero, mūsų prognozės kur kas geresnės nei sinoptikų! Mes pranašaujame koncertų, vakarėlių, apsipirkinėjimų bei pašnekesių laviną, kuri nenumaldomai artėja, taigi būkite pasiruošusios!

Vaidas Baumila, vienas perspektyviausių Lietuvos scenos atlikėjų, šį penktadienį klausytojus kviečia į savo turo „Coming home“ koncertą Klaipėdoje. Jau ne vieną miestą aplankęs dainininkas pajūryje žada gerą muziką ir šiltą bendravimą, o begalinis Vaido Baumilos žavesys tikrai prikaustys visus susirinkusius, taigi, spalio 17-ąją keliaujame ten, kur skamba muzika (renginio organizatorius – Vilnius Arts)!

Jie vieną po kito šlavė garsiausius muzikos apdovanojimus. Jie buvo ne kartą įvardinti geriausių atlikėjų sąrašuose. Žurnalų viršeliai su jų atvaizdais šiems vyrams – menka naujiena. Pasiruoškite įsimintiniausiam spalio vakarui, nes jau šį penktadienį pirmą kartą Lietuvoje svečiuosis kanadiečiai „Art Department“ ! 2009 metais susibūręs kanadiečių Kenny Glasgow ir Jonny White duetas nesikuklindamas šovė tiesiai į viršūnes ir nuo to laiko nesižvalgo atgal. Patikėkite – elektroninės muzikos scenoje jie tikrai išskirtiniai (renginio organizatorius – „Domlita”).

Esate neabejinga svingui, šokiams ir gerai nuotaikai? „Shake That Thing"  – diena, kai lindyhoperiai – profesionalai, mėgėjai ar tiesiog gerbėjai, susitinka ir šoka iki paryčių. Pėdutes krutins „Tamstos“ klubo veteranai Rhythm Junkies ir bene garsiausias Lietuvos swingo DJ duetas Rhythm Lord Brothers. Todėl visai nesvarbu, ar šoki kaip tikrų tikriausia šokių dievaitė, ar tik svajoji apie tai, jau šeštadienį esate laukiama čia, kur gera muzika ir puiki nuotaika įsuks į vakarėlio dvasią (renginio organizatorius – klubas „Tamsta")!

„Curly Music” – dviejų valandų muzikinė laida, transliuojama per radijo stotį „ZIP FM”. Ji pristato daugybę dar prekybos lentynose nepasirodžiusių kūrinių, daug šokių aikštelėse patikrintų ir vardą užsitarnavusių darbų, svečių miksus iš garsiausių pasaulio ir Lietuvos atlikėjų rankų. Jau šeštadienį klube „KAS KAS” svečiuosis šios rubrikos komanda ir privers jus šokti taip, kad dar ilgai to nepamiršite (renginio organizatorius – klubas „KAS KAS”)!

Esi išprotėjusi dėl apsipirkinėjimo, mėgsti susikurti savitą stilių, o mada – tavo aistra? O gal, kaip visada, neturi kuo apsirengti? „Vinted pop up market” sukurtas tam, kad merginos parduotų savo spintos lobynus ir įsigytų naujus. „Nepamirškite užsukti ir pasikviesti draugų. Kuo mūsų daugiau, tuo smagiau!”, – sako renginio organizatoriai, taigi, pirmyn, į apsipirkinėjimo sūkūrį (renginio organizatorius – Vinted.lt)!

Visą vasarą Kaune vykę „Kitokie pasikalbėjimai” atsikraustė į sostinę. Spalio 22-ąją jie pradės savo antrąjį sezoną, kurį atidarys įvairių serialių, TV laidų, filmų „Redirected / Už Lietuvą!“, „Zero“ bei „Zero II“ žvaigždė Mindaugas Papinigis, o į vedėjo kėdę sės komikas Justinas Jankevičius. Beje, vieno laimingojo, apsilankiusio renginyje, laukia siurprizas: jam bus padovanota knyga „Traukinių žymėjimas“. Būtent šis Irvine'o Welsho romanas vilniečiui yra mėgstamiausias (renginio organizatorius – „Kas vyksta Vilniuje“).

Lanos del Rey dainose matosi visos vaivorykštės spalvos. Jos – kaip ir gyvenimas, tai apsiniaukusios ir tamsios, tai šviesios ir žaismingos. Akustines šios dainininkės melodijas kauniečiai ir miesto svečiai galės išgirsti spalio 22-ąją, koncerte „K. Janutaitė: Pasimatyme su Lana del Ray“. Tiesa, šį kartą jos suskambės kiek kitaip, nes dainas atliks nepaprastai šilta, atvira, charizmatiška projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Kotryna Janutaitė, tad jei norite jaukaus vakaro, užpildyto jautriausiais garsais, trečiadienį leiskite drauge su šia atlikėja (renginio organizatorius – klubas „Nautilus“).

Nežinai, kur ir kada vyksta geriausi renginiai ? Portale http://kur.delfi.lt/ gali rasti geriausias laisvalaikio praleidimo idėjas. Pasirink ieškomo renginio tipą ir pasinerk į linksmybių sūkurį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis