To dar nebuvo: nauja mada – „selfie“ su tamponu?Įsivaizduok situaciją: tau – „tos dienos“, o esi mokslo įstaigoje ar svečiuose, kai prisireikia pasikeisti tamponą ar higieninį įklotą. Kaip jį nusineši į tualetą? Keliausi ten nešina rankine, o gal slėpsi tamponą kišenėje ar rankovėje?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
(kompanijos klipas „Camp Gyno“ tapo „YouTube“ hitu), kurios tikslas – palengvinti merginų ir moterų gyvenimą „tomis dienomis“, paskelbė akciją „Tampon Liberation“, kuria siekia padrąsinti merginas nebeslėpti tamponų ir paketų rankovėse, batuose ar liemenėlėse.

Kompanija prašo merginas nusifotografuoti ir parodyti, kad neštis rankoje tamponą ar higieninį paketą – jokia gėda. „HelloFlo“ ragina merginas dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose su „tag'u“ #tamponliberation, o tas, kurios apie savo publikaciją praneš kompanijai, gaus linksmą lipduką.

Kaip vertini tokią akciją? Dalyvauk apklausoje!


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis