5 filmai apie sudėtingą paauglystę, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Sakoma, kad nebūna lengvos paauglystės. Vienus kamuoja spuogai, kitiems nepavyksta išvengti ir daug didesnių problemų. O kaip savo bėdas sprendžia paaugliai populiariausiuose filmuose? Kviečiame pasižiūrėti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„Palo Alto“

Legendinės aktorės Julios Roberts dukterėčia Emma Roberts vaidina drovią moksleivę, kuri po pamokų dirba savo kūno kultūros mokytojo sūnaus aukle. Visa mokykla žino, kad April dar neprarado nekaltybės ir dėl to dažnai iš jos šaiposi. Po kurio laiko April pajunta, kad ima vis labiau žavėtis vyresniu mokytoju, o jai dėmesį ima rodyti su kvaišalais problemų turintis bendraklasis. Nė vienas iš šių kandidatų, panašu, prie gero neprivers, tačiau April taip trokšta nuotykių...

„Love, Rosie“

Rouzė ir Aleksas susipažino ankstyvoje vaikystėje ir iš karto tapo neatskiriamais draugais. Kartu perėję ugnį ir vandenį, jie visuomet palaikydavo vienas kitą, nepaisant aplinkybių. Paskutinėse klasėse Rouzė ir Aleksas pajunta kažką, kas tikrai netelpa į draugystės apibrėžimą. Tačiau nei vienas iš jų nedrįsta apie tai prabilti, bijodami sugadinti taip ilgai trunkantį nuostabų bendravimą.

Po mokyklos baigimo Rouzės ir Alekso keliai išsiskiria. Prasideda suaugusiųjų gyvenimas. Rouzė pasigimdo dukrelę, Aleksas taip pat sukuria šeimą. Nors jų bendravimas tampa retesnis, tačiau nenutrūksta. Tiek Rouzė, tiek Aleksas puikiai žino, kad bet kokioje situacijoje gali vienas kitu pasitikėti ir paprašyti pagalbos. O pagalbos ir palaikymo abiems prireikia vis dažniau. Daug žadėję abiejų gyvenimai nesiklosto taip sklandžiai, kaip planuota: Rouzė dukrelę augina viena, Aleksas pamažu supranta, kad jausmas, kurį jaučia savo žmonai, tikrai nėra meilė.

Po daugybės mėnesių ir metų, praleistų atskirai, Rouzė ir Aleksas vis ilgesingiau galvoja vienas apie kitą. Tačiau ar sugebės geriausi draugai surasti savyje jėgų surizikuoti draugyste ir pabandyti įsileisti į širdį tikruosius jausmus? Jau kinuose!

„Juno“

„Kaip žinoti, kad meilė - tikra?“, - klausia pagrindinė filmo herojė Juno savo tėčio. O jis, gyvenimiškos patirties žmogus, atsako jai: „Kai tavo mylimasis myli visokią: linksmą, liūdną, piktą, verkiančią, nesidažiusią. Ir kai jis net labiausiai ant tavęs pykdamas mano, kad saulė šviečia tiesiai tau iš užpakalio“. Neeilinis filmas apie „sunkią“ paauglę, neplanuotą jos nėštumą ir meilę keistuoliui moksliukui.

„Vampire Academy“

Daugelis vadina „Vampyrų akademijos“ siužetą „Hario Poterio“ ir „Twilight“ mišiniu: veiksmas vyksta privačioje akademijoje, kurioje mokosi vampyrai ir pusvampyriai. Pusvampyrių lemtis - savo krauju maitinti ir saugoti grynakraujus vampyrus bendraklasius, kad neišnyktų kilmingos vampyrų giminės. Tačiau iš tikrųjų jie - ganėtinai tipiški paaugliai, kurie ne visada nori eiti į pamokas, ieško meilės, pykstasi su draugais ir trokšta nuotykių. Skirtumas tas, kad kai kuriems jų periodiškai pasirodo iltys...

Submarine“

Moksleiviui Oliveriui – ne pačios geriausios dienos: mokykloje jo nemėgsta, todėl mažai vilties, kad į jį dėmesį atkreips jam į akį kritusi bendraklasė. Nepaisant to, ryžtingasis Oliveris pasiryžta užkariauti Jordanos širdį. Tačiau paaiškėja, kad iš pažiūros tvirta jo tėvų santuoka ima braškėti. Oliveris pasiryžęs ją išgelbėti!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis