Renginių gidas (11 14-11 19)

Mes pasirūpinome, kad jaunoms, linksmybių bei veiklos ištroškusioms sieloms netektų sukti galvos, ką nuveikus ne tik savaitgalį, bet ir visą ateinančią savaitę! Smagiausi vakarėliai, nestandartiniai ar didžiųjų šalies žvaigždžių koncertai, katiniški protmūšiai, įkvepiančios bei smagios diskusijos – visas pramogų kompleksas, kuris neleis sėdėti namuose, taigi, pasiruoškite linksmybėms!

Jau penktadienį Igoris Kofas ir grupė „Lemon Joy“  švenčia tikrai solidų jubiliejų – dvidešimtmetį! Pagrindinis jo akcentas - lapkričio 14 d. Vilniaus klube „Forum Palace“ vyksiantis specialus koncertas, kuriame nuskambės tokios, visiems puikiai žinomos dainos, kaip „Balta meilė“, „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, „Ne apie mus“, „Viskuo tikiu“, „Karolis“, „Kažkada“, „Vasaros laiškai“ bei naujieji grupės perliukai. Jei penktadieniui norite sprogimo – ten jis įvyks (renginio organizatorius – Kultūra visiems)!

Hip hop’o gerbėjams nešame gerą žinią – vieni aktyviausių šio žanro Lietuvoje atstovų Lilas ir Innomine  atvažiuoja į pajūrį , taigi, klaipėdiečiai bei miesto svečiai jau šį penktadienį turės tikrų tikriausią desertą ausims, sieloms ir kūnams! „Tu afigienas, nepamiršk, afigienas tu“, – taip Lilas ir Innomine kreipiasi į visus savo gerbėjus su koncertiniu turu „Nenustosiu sakęs“, taigi, lapkričio 14-ąją šitai pamatykite savo akimis, išgirskite savo ausimis ir duokite judėti kūnui (renginio organizatorius – „Bon Bon”)!

Dėmesio! Jurgis Didžiulis su savo komanda keliauja per Lietuvą ir šį kartą sustos Kaune! Miestas po miesto, baras po baro, klubas po klubo jis nuneša stogą ir užkrečia linksmybių karštine! Vakaro scenarijus – reanimacijos bus'as keliauja per Kauno pasilinksminimo vietas viena valanda po vidurnakčio sustoja užbaigti pasirodymo „G-Lofte“. Linksmybių vairą laikantis vakaro kapitonas pažada puikų skambesį, galingą diskoteką ir 100% pozityvumo (renginio organizatorius – Jurgis Didžiulis)!

Repo mylėtojai, kelkite rankas į viršų, nes į sostinę po daugiau nei metų pertraukos sugrįžta „Lietuvos MC Battle”  ! Jau lapkričio 15-ąją kultūros bare „Kablys“ susirinks hip-hopo gerbėjai ir aštraliežuviai reperiai, kurie kovose įrodinės savo pranašumą. Vinilo plokšteles suks DJ Mamania, Justas Fresh ir Požemis, o renginį ves „Sunday Bug” laidos autorius Tomas Vėjas. Tiems, kurių širdys plaka repo ritmu, abejonių, kaip praleisti šeštadienio vakarą, greičiausiai nebekyla, taiga, susitiksime ten (renginio organizatorius – kultūros baras „Kablys“)!

Visi gyvūnėlių ir katinų mylėtojai lapkričio 17-ąją kviečiami į „Katiniškąjį protmūšį“ , kur atsakymus sufleruos pūkuoti, murkiantys „Murrr Café” gyventojai! Čia pasijusite jaukiai kaip namuose, netrūks šmaikščių ir suktų klausimų gyvūnijos tematika, o po žaidimo nuo veido nedings šypsena! Savo pirmadienio vakarą praleiskite turiningai bei šiltai (renginio organizatorius – „Murrr Café”)!

„Kitokie pasikalbėjimai“ , pritraukiantys tiek jauną ir energingą, tiek solidžią publiką, jau persikėlė į sostinę ir sėkmingai tęsia savo pašnekesius su visuomenei įdomiais žmonėmis. Šį kartą į pašnekovo kėdę atsisės operos solistas, bene įstabiausias Lietuvos atlikėjas ir naujai iškeptas tėtis Merūnas Vitulskis, o kad diskusija praeitų sklandžiai, diskusijos vairą į savo rankas paims humoristas Justinas Jankevičius. Jau lapkričio 19-ąją turėsite galimybę išgirsti apie tai, ką galvoja, kuo gyvena ir kaip mąsto tenoras, įkūnijęs garsiausius operos bei miuziklų personažus (renginio organizatorius – „Kas vyksta Vilniuje“)!

Jau trečiadienį Kauno „Žalgirio” arenos scenoje galėsite išvysti Romantiškąją aksominio balso Jazzu ir santūrųjį bei preciziškąjį Leoną! Renginio metu bus galima išgirsti ne tik naujausio grupės albumo „Lees and seas" dainas „Lower than the ground", „You and me" ar senesnius, visų pamėgtus kūrinius "Song about love", "Pretender", "Sugalvoki norą", bet ir niekur negirdėtus kūrinius, taigi, lapkričio 19-ąją visi Leon Somov ir Jazzu  gerbėjai turėtų būti pasiruošę muzikiniam sprogimui (renginio organizatorius – „CREATIVE INDUSTRIES“)!

Renginiai Vilniuje stebina savo gausa, todėl kartais sunku nepasimesti tarp visų pramogų ir išsirinkti tinkamiausią. Portale http://kur.delfi.lt/ gali rasti sostinėje bei didžiausiuose Lietuvos miestuose vykstančius renginius – koncertus, vakarėlius, futbolo, krepšinio varžybas, šou, festivalius, spektaklius, miuziklus ir kitus. Sužinok, kas vyksta tavo mieste!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis