Geriausių vakarėlių gidas (11 20-11 23)

Jei po savaitės darbų esate ištroškę linksmybių, jas pradėkite tuoj pat – šį kartą vakarėlių maratonas prasidės dar ketvirtadienį ir tęsis per visa savaitgalį! Į savo dienotvarkę įrašykite gyvus pasirodymus, netradicines pamokas ir DJ’ų sukamas melodijas. Vakarėlių sielos, nerkitę į linksmybių sūkūrį ir šildykitės gera kompanija, gera muzika bei aistringais šokiais!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Už lango niūrokas vaizdas, tad bent vienam vakarui lapkričio 20-ąją nusikelkime ten, kur šilta ir saulėta! Į pietietišką kultūrą įsiliekite vakarėlyje „Cafe Latino #6“ . Linksmybės susidės iš keleto dalių: iš pradžių – laimės valanda, kai galėsite nesivaržydami išbandyti įvairių gėrimų su didelėmis nuolaidomis, tada – ispanų kalbos pamokėlė. Pasimokius – temperamentingosios salsos pamoka ir gyvo garso koncertas, o vakaro pabaigai prie pulto stos Carlos Rosas ir griausmingai užbaigs vakarėlį (renginio organizatorius – klubas „Mojitos“)!

Penktadienį repas užvaldys kauniečių ir miesto svečių sielas! Kastetas (G&G Sindikatas) x Alko (Street Up) paims vakarėlio vairą ir rankas ir neliks nė vieno neskanduojančio kartu bei nejudančio į užvedančios muzikos ritmą! Ateikite ir pamirškite darbo savaitę, nes vakarėlis bus neeilinis (renginio organizatorius – klubas „BO”)!

Renginių serija „Charisma” pristato ryškiausius verdančio klubinio gyvenimo veidus ir kviečia jau į antrąjį susitikimą! Nancy Whang jos balsas pavertė neginčijama šių laikų Niujorko disco scenos karaliene, o lapkričio 21-ąją po Europą keliaujanti DFA RECORDS mūza su mikrofonu rankose pagaliau užsuks ir į Vilnių! Ar jūs pasiruošę šokti taip, kaip dar niekada nešokote (renginio organizatorius – klubas „Studio 9“ )?

Repo virtuvės šefai lapkričio 22-ąją tęsia ekspediciją po įsimintiniausius Amerikos repo kultūros miestus! Antroji „Rapetizer” stotelė – Los Andželas, kur saulė, Venecijos paplūdimys, L.A. Dodgers, kino žvaigždės ir, žinoma, šiluma. Vakarėlį vairuojs DJ Mamania, DJ Swix ir Pro-100, taigi patikėti linksmybes į jų rankas visai nebaisu! Ateikite ir pasijuskite tikrų tikriausia vakarėlių siela!

Kas būna, kai DJ‘ai švenčia gimtadienį? Būna karščiausi ritmai, garsiausia muzika, užvedančios melodijos, įsimintiniausios valandos šokių aikštelėje ir dar kur kas daugiau, bet geriau vieną kartą pamatyti nei tūkstantį išgirsti! Taigi, šeštadienį „Su gimimo diena“ sudainuokite Body Heat'ui ir Santanui ir atšvęskite taip, kad lubos, sienos ir žemė drebėtų ir kitame miesto gale (renginio organizatorius – klubas „G-Loft“) !

Sekmadienį vakarėliai taip pat tęsiasi! Jei iki šiol šią dieną linčiavote už tai, kad po ilgų vakarėlių savaitgalio viskas nurimsta, šįkart persigalvosite – Eglė Jakštytė jums ruošia įsimintiną pasirodymą klubinėje erdvėje, todėl savaitę išlydėkite čia – griausmingai, galingai ir iškėlę rankas į viršų (renginio organizatorius – klubas „Mojo Lounge Vilnius”)!

Renginiai Vilniuje stebina savo gausa, todėl kartais sunku nepasimesti tarp visų pramogų ir išsirinkti tinkamiausią. Portale http://kur.delfi.lt/ gali rasti sostinėje bei didžiausiuose Lietuvos miestuose vykstančius renginius – koncertus, vakarėlius, futbolo, krepšinio varžybas, šou, festivalius, spektaklius, miuziklus ir kitus. Sužinok, kas vyksta tavo mieste!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis