Vakarėlių gidas (11 27-11 30)

Jei po savaitės darbų esate ištroškę linksmybių, jas nieko nelaukę pradėkite tuoj pat – šį kartą vakarėlių maratonas prasidės dar ketvirtadienį ir tęsis per visa savaitgalį! Vakarėlių sielos, nerkite į linksmybių sūkurį ir šildykitės gera kompanija, gera muzika bei aistringais šokiais!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Už lango šalta ir kai kur jau balta, tad bent vienam vakarui lapkričio 27-ąją nusikelkime ten, kur šilta ir saulėta! Į pietietišką kultūrą įsiliekite vakarėlyje „Cafe Latino #7“. Linksmybės susidės iš keleto dalių: iš pradžių – laimės valanda, kai galėsite nesivaržydami išbandyti įvairių gėrimų su didelėmis nuolaidomis, tada – ispanų kalbos pamokėlė. Pasimokius – temperamentingųjų šokių pamoka ir gyvo garso koncertas, o vakaro pabaigai prie pulto stos Carlos Rosas ir griausmingai užbaigs šio ketvirtadienio vakarėlį (renginio organizatorius – klubas „Mojitos“)!

Kauniečiai ir miesto svečiai – dėmesio! Į klubą „Macao“ sugrįžta Vaidas Baumila! Šiam merginų numylėtiniui nelieka abejingi ir vaikinai, nes jo muzika užveda visus! Taigi, jau lapkričio 28-ąją linksmybių vairą patikėkite Vaidui, kuris, patikėkite, žino, ką su juo daryti, ir šokite į vakarėlio sūkurį – klubinė programa tikrai užves ir sušildys sušalusius ir sužvarbusius nuo į kiemus atėjusios žiemos (renginio organizatorius – klubas „Macao“)!

Penktadienį sostinės klubą „Mojo Lounge“ valdys merginos! „Girls Night Out” – naktis, kai už pulto stos moteris ir padarys moterišką tvarką! Renginio organizatoriai sako: „Ji nuolat stebina, nes yra nepaprasta ir ypatinga. Ji niekada nepaskęsta pilkoje minioje, nes sutverta žavėti. Ji įkvepia ir nuginkluoja savo moteriškumu ir subtiliu seksualumu. Ji niekada neklausia ir neprašo, nes pasaulis po jos kojomis! Ji esi tu!“ Skambant RNB visos vakaro deivės galės šėlti iki paryčių, tad pudruokitės nosis ir susitinkame ten (renginio organizatorius – klubas „Mojo Lounge“)!

Visas pajūrys šeštadienį oš, nes į „PORT night club by BarBar'a“ su savo laiko mašina atvažiuoja ne kas kitas, o pats Linas Adomaitis! Įsisodinęs jus, jis visas vakarėlių sielas pavėžins per savo dvidešimt metų, nugyventų scenoje, o jie, patikėkite, įspūdingi! Nepraleiskite unikalios progos pasimėgauti muzikaliu, profesionaliu ir galingu pasirodymu drauge su charizmatišku ir nuoširdžiu Linu Adomaičiu, jis, patikėkite, su dvidešimties metų patirtimi scenoje, tikrai žino, kaip užvesti publiką (renginio organizatorius – „PORT night club by BarBar'a“)!

Ar jūs mylite seną gerą POP muziką? Jei taip, prisijunkite prie gausaus jo gerbėjų rato, kuris ir privertė „We Love Pop“ kraustytis į didesnes erdves! Šį kartą susitinkame klube „Studio 9“, kur naują tradiciją paskutinį lapkričio šeštadienį pradės „Golden Parazyth“ ir jo ekskliuzyvas prie pulto. Daug įdomių žmonių, daug meilės ir daug gero popso dar niekam nepamaišė, o padėjo ne vienam, taigi, ar dar yra galvojančių, kad šeštadienio vakarą nėra ką veikti (renginio organizatorius – klubas „Studio 9”)?

Kai savaitgalis prasideda dar ketvirtadienį, nevalia jo užbaigti neįsimenančiai. Todėl menų fabrikas „Loftas“ sekmadienį jus kviečia į kosmiškos elektroninės chillwave dream pop muzikos kūrėjo „Slow Magic“ pasirodymą. Beje, čia paslaptingasis atlikėjas bus ne vienas - šį kartą jis Vilniuje nusileis su „Set it off" 15 draugų ir muzikantų palyda, tad nesnaudžiame ir lekiame į magiškąjį koncertą, virsiantį puikiausiu vakarėliu (renginio organizatorius – menų fabrikas „LOFTAS“)!

Renginiai Vilniuje stebina savo gausa, todėl kartais sunku nepasimesti tarp visų pramogų ir išsirinkti tinkamiausią. Portale http://kur.delfi.lt/ gali rasti sostinėje bei didžiausiuose Lietuvos miestuose vykstančius renginius – koncertus, vakarėlius, futbolo, krepšinio varžybas, šou, festivalius, spektaklius, miuziklus ir kitus. Sužinok, kas vyksta tavo mieste!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis