5 jausmingi Nicole Kidman filmai, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Oskaro laureatė australų aktorė Nicole Kidman – viena geriausiai žinoma kino ekranų įžymybių. Labiausiai kino gerbėjams įsimena jos gebėjimas kardinaliai pasikeisti kiekvienam vaidmeniui. Ši aktorė prikausto dėmesį tiek įkūnijusi Paryžiaus kurtizanę, tiek tragiško likimo rašytoją Virginią Woolf. Belieka tik išsirinkti vieną iš daugelio aktorės filmų ir pasimėgauti jos daugybe apdovanojimų įvertinta vaidyba.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„Before I Go To Sleep“

Kaskart pabudus ryte – šį pasaulį regi tarsi primą kartą, ir nė menkiausio įtarimo, ką veikei vakar. Amnezija – gąsdinanti diagnozė, tačiau mistinėje kriminalinėje dramoje „Kol nenuėjau miegoti“ ji šiurpą keliančiomis paslaptimis... Intriguojantis, prikaustantis ir užgniaužiantis kvapą – tokių epitetų filmui negaili jį jau mačiusieji kino kritikai. Juostos siužetas žiūrovus įtraukia į painią žmogaus pąsamonės klampynę ir užduoda klausimą – gal kartais viską pamiršti yra geriau nei žinoti baisią tiesą? Po siaubingos autoavarijos Kristiną (akt. Nicole Kidman) kankina amnezija. Ji nepamena nieko, kas vyko vakar, todėl kiekvienas rytas, tiesiogine to žodžio prasme, jai yra visiškai nauja diena ir istorija. Pabudusi Kristina neprisimena nei savo amžiaus, nei to, kad yra ištekėjusi. Ji tiki, kad visas gyvenimas jai dar prieš akis, todėl kiekvieną sykį sužinojusi, kad jau pasirinko gyvenimo vyrą, kurio dabar nė neprisimena – nusivilia. Užmarštyje kaskart lieka ir susitikimai su gydytoju, kuris stengiasi atgaivinti Kristinos atmintį. Jo patarta filmuoti savo video dienoraščius, moteris po gabalėlį pradeda dėlioti vaizdą, kaip atrodo jos kasdienybė, o iš praeities pradeda lįsti šėšėliai... Kaip ji pateko į avariją? Kada spėjo ištekėti? Kas sako tiesą, o gal niekuo negalima pasitikėti, nes visi turi savų motyvų? Nerdama į savo pačios miglotus prisiminimus, Kristina įsitraukia į pavojingą kelionę, kuri turės pasekmių visiems, kuriuos ji myli... Ar tikrai verta prisiminti viską, kas jau pamiršta? Filmas sukurtas pagal Lietuvoje išleistą to paties pavadinimo britų autoriaus Steve’o Watsono romaną, o pagrindiniai vaidmenys jame buvo patikėti tokiems aktoriams, kaip Nicole Kidman, Colinui Firthui ir Markui Strongui. Jau kinuose!

„Moulin Rouge“

Nicole Kidman šiame miuzikle įkūnija Satine, Paryžiaus klubo „Moulin Rouge“ dainininkę ir ryškiausią žvaigždę, kurią netikėtai įsimyli neturtingas anglų rašytojas, atvykęs į Paryžių ieškoti įkvėpimo. Tačiau jų meilei skleistis nelemta: Satine nusižiūrėjo ir klubui daug pinigų skiriantis turtuole, vadinamas Kunigaikščiu. Satine ir rašytojas kurį laiką bando susitikinėti slapčia, bet nuolatinis nerimas, pavydas ir grėsmė beveik nužudo švelnius jausmus. Filmo pabaiga – itin dramatiška... Filmo anonsą rasi čia.

„The Hours“

Šiame filme pasakojamos trys istorijos: rašytoja Virginia Woolf 1923 metais pradeda rašyti garsiąją savo knygą „Mrs Dalloway“; 1951 metais amerikietė namų šeimininkė šią knygą skaito, o 2001 metais niujorkietė leidybos įmonėje dirbanti Clarissa „gyvena“ Virginios Woolf knygoje. Šios trys moterys gyvena skirtinguose laikmečiuose, bet jas visas kamuoja baimė, nerimas ir neišvengiama tragiška pabaiga. Už įspūdingą rašytojos Virginios Woolf vaidmenį Nicole Kidman buvo apdovanota Oskaro statulėle.

„Grace Of Monaco“

Legendinė Holivudo aktorė Grace Kelly – ne tik dažnai tituluojama gražiausia kada nors gyvenusia moterimi, bet Monako princesė. Deja, jos aktorės karjera pasibaigė jai sulaukus vos 26 metų ir ištekėjus už Monako princo. Šis filmas parodo, kas vyko po karališkų vestuvių. Ar tikrai Grace Kelly tebuvo kanarėlė auksiniame narvelyje? Ar ji tikrai gailėjosi savo sprendimo tekėti ir tapti princese? Jeigu manai, kad princesių gyvenimo galima tik pavydėti, rekomenduojame pažiūrėti šį filmą ir įsitikinti savo akimis.

„The Others“

Nors oficialiai nėra vien tik siaubo filmas, bet drebėti priverčiančių akimirkų jame tikrai nestinga. Šeima, kurios tėvas prieš keletą metų išvyko į kaimą, gyvena atokiame dvare. Šeimoje augantys vaikai serga keista liga, jų oda netoleruoja saulės šviesos, todėl namai visuomet skendi tamsoje. Kai namų šeimininkės tarnai nieko nesakę vieną dieną ją palieka, Nicole Kidman herojė nusisamdo naujus ir jau iš paties pirmo žvilgsnio įtartinai atrodančius tarnus. Su jų atėjimu name pradeda dėtis nepaaiškinami dalykai... Filmo anonsą rasi čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis