4 mobilios programėlės, kurios padės gauti aukštus balus atsiskaitymuose

Augdami išmaniųjų technologijų pasaulyje vis dažniau susiduriame su mokymosi problema – kaip susikaupti ir atlikti reikiamus darbus, kai aplinkui tiek daug įdomių, inovatyvių, iš nuobodulio išvaduojančių prietaisų. Mes galime pasiūlyti išeitį – pasinaudok išmaniojo telefono teikiamomis galimybėmis ir pagerink savo mokymosi įpročius! Išskirtinės programėlės padės ne tik patobulinti savo žinias, bet ir atrasti naujų, iki šiol dar neišbandytų mokymosi būdų.

Matematika be kančių

Nemėgsti matematikos pamokų, o tavo draugė gliaudo sudėtingas aritmetines išraiškas ir tiesinių lygčių užduotis kaip riešutus? Svajoji, kada galėsi atsisveikinti su šio sunkaus mokslo kančiomis, bet dar turi išlaikyti tą nelemtą kontrolinį ar koliokviumą? „PhotoMath“ matematiką gali paversti paprastu ir suprantamu mokslu. Ši inovatyvi programėlė yra visų humanitarų svajonė – tereikia nukreipti mobiliojo telefono kamerą į užduoties lapą ir akimirksniu gausi teisingą atsakymą. Be to, programa iš karto parodo, kaip tas rezultatas buvo gautas. Tad jeigu nori ne aklai nusirašyti, o iš tiesų suprasti matematikos vingrybes, programėlė gali būti nepaprastai naudinga aritmetinių išraiškų, trupmenų ar tiesinių lygčių pažinimo ir mokymosi priemonė.

Jokių trikdžių

Turi vos kelias valandas pasiruošti prezentacijai, bet iš rankų vis nepaleidi mobiliojo? Niekas taip stipriai neblaško dėmesio, kaip nuolat skambantis telefonas ir nauji pranešimai socialinių tinklų paskyrose. Naršyti internete ir rašyti žinutes draugams žymiai įdomiau už bet kokį bandymą išmokti naują chemijos sąvoką, taip? Jeigu nenori švaistyti brangaus laiko, savo išmaniajame telefone įdiek programėlę „Studious“. Turėsi galimybę laikinai atsiskirti nuo socialinių tinklų pasaulio – vienu mygtuko paspaudimu išjungsi visus blaškančius telefono signalus, pranešimus ir skambučius. Be to, programėlė tau primins apie artėjančius atsiskaitymus – daugiau nereikės paskutinę naktį plušėti prie viso semestro darbų.

Išmanieji sprendimai

Turbūt kiekvienas mokinys svajoja, kad išmaniuoju telefonu nufotografavus bet kokį dokumentą, užrašą ant lentos ar knygoje nuotraukos stebuklingai pavirstų į tekstą. Nuo šiol tai yra įmanoma – „Office Lens“ programėlė padės tau išsaugoti nuotraukas net keliais dažnai naudojamais formatais. Be didelių pastangų tekstą paversi „PDF“, „Word“, „PowerPoint“ skaidrėmis, turėsi galimybę įkelti reikiamą informaciją į „OneNote“ arba „OneDrive“ programas. Be to, nufotografuotą medžiagą galėsi ne tik redaguoti, bet ir lengvai persiųsti savo draugams.

Laikui planuoti

Ruošimasis artėjantiems egzaminams pareikalauja daug laiko ir jėgų, tad nenuostabu, jei šiuo laikotarpiu pamirši susitikimą su draugais, treniruotę ar artėjantį kontrolinį. Kad taip nenutiktų ir visos užduotys būtų atliktos laiku, savo išmaniajame būtina turėti laiko planavimo programėlę. Vienas iš geriausių pasirinkimų – „Wunderlist“ pagalbininkas moksleiviams ir studentams. Čia nėra jokių blaškančių detalių, nereikalingų mygtukų ar sudėtingų nustatymų. Ši programėlė padės lengvai planuoti savo darbus, gauti priminimus, analizuoti ir tobulinti laiko paskirstymą įvairioms užduotims atlikti ir daryti daugybę kitų dalykų. Produktyviai išnaudosi kiekvieną minutę ir sutaupysi laiko!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis