5 romantikos genijaus istorijomis paremti filmai, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Rašytoją Nicholasą Sparksą galima tituluoti romantikos genijumi. Jo knygos ne kartą tapo bestseleriais, kuriuos garsiausi režisieriai perkėlė į didžiuosius kino ekranus. Šįkart kviečiame pažiūrėti keletą romantiškomis N.Sparkso istorijomis paremtų filmų!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„The Best Of Me“

Šis filmas sukurtas pagal romantinių istorijų meistro N. Sparkso („Amžinai tavo“, „Brangusis Džonai“, „Žinutė butelyje“) to paties pavadinimo romaną. Jame pasakojama Dosono (J. Marsdenas) ir jo mokyklos laikų simpatijos Amandos (M. Monaghan) meilės istorija. Du žmonės susitinka po dvidešimties nesimatymo metų, kai miršta jų bendras senas bičiulis, vardu Takas, atstojęs vaikinui tėvą. Kai Dosonui ir Amandai tenka susitikti su Tako advokatu, pora vėl neišvengiamai atsiduria drauge. Negana to, privalo pažvelgti tiesai į akis ir susitaikyti su skausminga praeitimi. Filmo pasakojimas rutuliojasi tiek praeityje, kai jaunuolių meilė dar tik stiprėjo, tiek dabartyje, kai juodu abu Tako namuose krausto veliono daiktus.

Dosono ir Amandos meilė yra nesavanaudiška. Jie nori pažadinti tai, ką mano vienas kito esant geriausia, ir dėl to abu pasiryžę ką nors paaukoti. Kaip tvirtina Dosonas: Amanda yra „geriausia, ką jis turi“. Filmas tikrai patiks N. Sparkso gerbėjams ir visiems, pasiilgusiems nebanalios romantikos. Jau kinuose!

„The Notebook“

Jeigu visos meilės būtų tokios tikros, kaip šiame filme, visos jaustumėmės kaip princesės, surastos princo ant balto žirgo. Tačiau juk romantinės dramos dovanoja tą rožinę svajonę apie tikrą ir visus sunkumus nugalinčią meilę.
Noah ir Allie - labai įsimylėję jaunuoliai, kuriems nelemta būti kartu. Allie kilusi iš turtingos šeimos ir jos šeima nė už ką neleis jai būti su varguoliu Noah. Griežtoji Allie mama išveža dukrą toli nuo jos meilės ir slepia kasdien Noah siunčiamus laiškus. Praeina daugybė laiko, Allie ruošiasi ištekėti už karininko, bet kai laikraštyje pamato Noah nuotrauką jos planai staigiai pasikeičia. Filmo anonsą rasi čia.

„Dear John“

Jis – kurį laiką be tarnybos likęs karininkas. Ji – į gimtąjį miestelį atostogauti sugrįžusi studentė. Jie susipažįsta, įsimyli, tačiau vos po dviejų savaičių tenka išsiskirti: Channingo Tatumo įkūnijamas Johnas privalo išvykti atgal į tarnybą. Ar atstumas nepražudys ką tik prasidėjusių jausmų? Ar įmanoma meilę puoselėti laiškais ir trumpais pasimatymais?

„A Walk To Remember“

Jamie – mokyklos keistuolė, iš kurios šaiposi populiarios merginos. Landonas – „blogiukas“ su kuriuo draugauti norėtų visos. Ir štai vieną dieną jis netikėtai paprašo tylenės Jamie padėti jam ruošiant namų darbus, nes jo mokslo rezultatai toli gražu nedžiugina. Tiesa, kaip vėliau paaiškėja, su viena sąlyga: Jamie negali niekam sakyti, kad jis su ja bendrauja. Principinga mergina tokiam pažeminimui nepasiduoda ir ilgainiui Landonas ją įsimyli. Tačiau jaunuolių meilės laukia didžiulis išbandymas... Filmo anonsą rasi čia.

„The Lucky One“

Zacas Efronas vaidina karį, kurį nuo tragiškos mirties išgelbėjo atsitiktinai dėmesį patraukusi merginos nuotrauka. Dėkodamas likimui jis prisiekia, kad suras tą merginą ir jai atsidėkos. Po ilgų paieškų karys pagaliau suranda paslaptingąją merginą ir įsidarbina jos namuose. Tačiau kai paaiškėja, kas ji iš tiesų, filmo siužetas netikėtai pasikeičia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis