12 dalykų, kurių nereikėtų daryti Naujųjų vidurnaktį

Žmonės tiki įvairiausiais Naujųjų nakties prietarais. O ko dažniausiai magiškąjį vidurnaktį patariama vengti? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Praleisti bučinį su mylimuoju. Kas nutiks, jei Naujųjų vidurnaktį nepabučiuosi savo partnerio? Prietarai teigia, kad tokiu atveju visus metus jūsų santykiai bus tolimi ir šalti. Tačiau nevertink šio prietaro pernelyg rimtai – jei jus sieja tikra meilė, ji taip lengvai neišgaruos.

Eiti į tualetą. Pasistenk į nueiti į tualetą gerokai prieš laikrodžiui išmušant dvylika. Neužstrik tualete, kai visi jau daužiasi taurėmis!

Kalbėtis telefonu. Nepatariame pačiame linksmybių sūkuryje skambinti kažkam svarbiu klausimu – praleisi pačią įdomiausią dalį! Išjunk telefoną 23:45, o 00:01 gali įjungti, kad nepraleistum draugų ir artimųjų sveikinimų.

Bučiuoti ne tą. Jei esi kažkam įsipareigojusi, Naujųjų vidurnaktį pabučiuok būtent tą žmogų. Jei lygiai dvyliktą pasibučiuosi su kitu, tavo vaikinas įsius – ne pats puikiausias būdas pradėti |naujus metus.

Prisikimšti pilną burną maisto. Prieš pat laikrodžiui mušant dvylika nevalgyk. Verčiau įsitrauk į linksmybes, pavalgyti galėsi ir vėliau! Nebent tiki prietaru, kad iki vidurnakčio reikia suvalgyti dvylika vynuogių, kad ateinantys metai būtų sėkmingi.

Tylėti ar drovėtis. Sakoma, kad piktosios dvasios nori sugadinti mūsų metus, tad jei nesame linksmi ir garsiai nedžiūgaujame, nebendraujame, šios dvasios gali kenkti mums visas 365 dienas!

Bartis. Kam gadintis šventę barniais su mylimuoju? Tai, kaip judu elgiatės Naujųjų naktį, nulemia, kokie bus ateinantys judviejų metai. Gyvenkite draugiškai ir švęskite. Džiaukitės švente ir vienas kitu!

Uždaryti visas duris. Visus langus ir duris reikia palikti atvirus ­– taip išleisi senųjų metų patirtis, neigiamas ir teigiamas, kad galėtum švariai pradėti naujus metus. Tik stebėk, kad niekas neišneštų vertingų daiktų!

Nešti daiktus iš namų. Naujųjų metų dieną neišnešk ir neleisk kitiems iš tavo namų išnešti jokių daiktų – pinigų, maisto ir pan.! Šis prietaras labai senas, jo nepaisymas lemia praradimus visus ateinančius metus. Jei labai reikia kažką kažkur nuvežti, išnešk į automobilį prieš vidurnaktį.

Miegoti. Pernelyg audringai nešvęsk visą dieną, kad prasidėjus naujiems metams nesnaustum. Pasistenk nemiegoti bent jau kol skaičiuojamos minutės iki dvylikos – juk tai vienas smagiausių šventinių įvykių!

Būti tuščiomis kišenėmis. Jei naujus metus pasitinki tuščiomis kišenėmis, reiškia, leisi pinigams ištekėti. Tuščios kišenės simbolizuoja skurdžius ateinančius metus.

Pirmasis svečias po vidurnakčio turi būti vyras ir jis turi atnešti dovanų: bent jau Jungtinėje Karalystėje, o ir kitose šalyse tikima, kad pirmasis svečias, įžengęs į namus naujais metais, atneša sėkmę. Tai turėtų būti vyras su dovana (anglimi ugniai arba kepalu duonos stalui). Būtina, kad jis įeitų pro paradines duris, o išeitų pro galines.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis