„Facebook'e“ sparčiai populiarėja nauja mada

Ar gali patikėti, kad vasario 4 dieną „Facebook“ sukaks 11 metų? Artėjant šiai sukakčiai „Facebook'e“ masiškai pradėjo plisti naujas išbandymas – vartotojai ragina vieni kitus dalintis pačiomis pirmosiomis savo profilio nuotraukomis.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ši akcija – puikus būdas prisiminti, kaip atrodėme prieš keletą (o kai kurių vartotojų atveju – net ir prieš 11) metų. Juk keičiasi mados, šukuosenos, makiažo tendencijos, todėl daugeliui bus ne tik malonu prisiminti praėjusius metus, bet ir pasijuokti patiems iš savęs dėl šiandien neįprastai atrodančios išvaizdos senuose kadruose.

Kaip vyksta šis išbandymas? Reikia ant savo sienos pasidalinti pačia pirmąja „Facebook“ profilio nuotrauka bei nominuoti 3 draugus, kurie turės dar kartą paviešinti savo pirmąją „Facebook“ profilio nuotrauką.

Dalyvauk išbandyme jau dabar: apačioje esančiuose „Facebook“ komentaruose „pritag'ink“ draugus, kurių pirmąsias profilio nuotraukas išvysti norėtum labiausiai. Tik ar jie išdrįs atsakyti?!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis