5 filmai apie pasiaukojančią meilę, kurie nepaliks abejingų(VIDEO)

Baigiantis pirmajam naujų metų mėnesiui ir kalendorinei žiemai verčiantis į antrą pusę atsiranda natūralus romantikos poreikis. Nieko nuostabaus, juk ne mažiau dviejų mėnesių pro langą stebime apsiniaukusį dangų ir nuolatinį lietų ar sniegą. Ir būtent žiemą norisi patirti pačių karčiausių, širdį virpinančių ir gerklę užspaudžiančių emocijų. Tokius jausmus tikrai gali suteikti ir filmai, todėl šį savaitgalį kviečiame pažiūrėti penkias jautrias ir gražias meilės istorijas, kurios savotiškai ir kankina vieną ar kitą veikėją.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

1. „Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“).

Šio savaitgalio premjera, nominuota 5 „Oskarams“, nukels žiūrovus keliais dešimtmečiais atgal ir kvies pažvelgti į vieno genialiausių mūsų amžiaus fiziko Stepheno Hawkingo gyvenimą. Tai istorija ne tik apie nepaprastus žmogaus sugebėjimus, bet ir apie tyrą dviejų žmonių meilę, nugalinčią pačias didžiausias negandas ir gyvenimo siunčiamus išbandymus. „Visko teorija“ yra labai jautrus pasakojimas, kuris parodys ne tik laimingas, bet ir skausmingas S. Hawkingo ir jo žmonos Džeinės gyvenimo akimirkas.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka jaunosios kartos aktoriai Eddie‘is Redmayne‘as, sukūręs nepriekaištingą fizinės negalios kamuojamo žmogaus portretą, ir Felicity Jones, suvaidinusi visą gyvenimą dėl mylimo žmogaus paaukojusią moterį.

2. „500 Vasaros dienų“ (angl. „(500) Days of Summer“).

Tai labai nuoširdi meilės istorija su komiškomis situacijomis. Istorija iš pirmo žvilgsnio primena nelaimingos meilės pasakojimą, tačiau viskas yra visiškai kitaip, nei galima numanyti. Tai filmas apie porą, kurios vienas dalyvis patiria meilę iš pirmo žvilgsnio, o kitas – apskritai netiki meile. Šmaikštūs nuotykiai ir nuoširdūs pokalbiai tiesiog priverčia pamilti veikėjus ir kartu išgyventi visus skaudžius momentus.

Filme pasirodo merginų numylėtinis Josephas Gordonas-Levittas, kuriam po vaidmens šiame filme atsivėrė durys į plačius kino vandenynus. Prie jo prisijungia ir antrąją pagrindinio veikėjo pusę suvaidinusi Zooey Deschanel.

3. „Kai Haris sutiko Salę“ (angl. „When Harry Met Sally“).

Tai dar viena romantinė komedija, kurioje susiduriama su labai žmogiškomis problemomis. Du veikėjai, Haris ir Salė susipažįsta pakeliui į Niujorką, tačiau tik labai trumpoms akimirkoms. Metai iš metų jiedu vis atsitiktinai susitinka mieste, nors atskirai aktyviai ieško savo gyvenimo palydovų. Galiausiai jiedu tampa rimtais draugais. Filmas iškelia vieną esminę problemą, aktualią kiekvienam ir visada – ar vyrai ir moterys gali būti tik draugai? Šis klausimas kamuoja ir veikėjus, o iš nepatogių scenų kylančios kurioziškos situacijos sukels šypseną visiems.

Juostoje pasirodo dar gerokai jaunesni Billy‘is Cristalas ir Meg Rayan, kurie puikiai suvaidino dėl savų jausmų sutrikusius draugus.

4. „Užrašų knygutė“ (angl. „The Notebook“).

Tęsiant savaitgalį vertėtų peržiūrėti ir šią romantinę dramą, perkeltą iš knygos puslapių. Tai yra viena geriausių Nicholaso Sparkso romano ekranizacija, kurioje vyrauja romantiška ir jautri, dviejų skirtingų socialinių sluoksnių atstovų meilės istorija. Bene svarbiausias istorijos, vykstančios praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, akcentas – puiki ir įtraukianti pagrindinių aktorių vaidyba, priverčianti jausti ir džiaugsmą, ir, tuo pačiu, tokių santykių tragediją.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka bene labiausiai mylimi Holivudo aktoriai Ryanas Goslingas ir Rachel McAdams. Prie jų prisijungia Gena Rowlands ir Jamesas Garneris.

5. „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault of Our Stars“).

Gerai emociškai susipurtyti norintiems žiūrovams vertėtų peržiūrėti šią itin jautrią praėjusių metų romantinę dramą apie dviejų paauglių meilės istoriją. Skirtingai nuo kitų panašių pasakojimų, ši istorija yra apie du mirtinomis ligomis sergančius žmones, kurie siekia iš gyvenimo pasiimti viską, įskaitant ir labai laikiną meilę. Filmas parodo ne tik santykių, bet ir paties gyvenimo trapumą, todėl ši istorija taip skausmingai paliečia kiekvieno žiūrovo širdį.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atlieka kylančios Holivudo žvaigždės Shailene Woodley ir Anselis Elgortas, kurie tiesiog nepriekaištingai įkūnijo savo veikėjus ir leido patiems pajusti jų išgyvenamą džiaugsmą ir skausmą.Daugiau filmų – www.buvaukine.lt

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis