Tokio serialo „Draugai“ atgimimo nesitikėjo niekas(VIDEO)

Tikriausiai sunkiai surastume žmogų, nežiūrėjusį net dešimtmetį rodyto serialo „Draugai“. Niujorke gyvenusio draugų šešetuko nuotykiai ir asmeninių gyvenimų dramos linksmino milijonus žiūrovų visame pasaulyje.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Nors paskutinė serialo serija buvo parodyta prieš dešimtmetį, gerbėjai dar ir šiandien iš naujo žiūri visus 10 serialo sezonų ir aktyviai domisi pagrindinių aktorių gyvenimais.

O ar kada susimąstėte, kaip atrodytų serialas „Draugai“, jei jis būtų filmuojamas šiandien? Apie ką „Central Perk“ kavinėje per dienų dienas kalbėtų 20-mečiai draugai, ieškantys savo gyvenimo kelio?


Vida Press nuotr.

Portalas „Nerdist“ nusprendė įsivaizduoti, kaip atrodytų šiandieninė „Draugų“ versija. Šiandieniniai „Draugai“ – prie savo išmaniųjų telefonų prilipę ir „selfie“ pozuojantys hipsteriai, kurie vienas su kitu bendrauja ne „gyvai“, o susirašinėja žinutėmis net sėdėdami ant tos pačios sofos.

Prieš kelias dienas paskelbtas vaizdo klipas jau surinko daugiau nei 300000 peržiūrų, tačiau ar tikrai šiandieninė versija prilygtų legendiniams „Draugams“? Pažiūrėk vaizdo įrašą čia ir įvertink.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis