5 filmai adrenalino gerbėjams, kurių nevalia praleisti(VIDEO)

Kalendorinės žiemos pabaigoje į kinus atkeliauja dar daugiau kino premjerų, tarp kurių – vienas retesnių mūsų kinus pasiekiančių žanrų. Tai – apiplėšimų filmai.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Jie kraują kaitinantys ir adrenalino kupini filmai neleis ramiai susmukti ant sofos, žiūrėti juos – įtraukiantis išbandymas!

1. „Susikaupk“ (angl. „Focus“)

Į kino ekranus grįžtantis Willas Smithas pristatys naują savo darbą, kuriame savo charizma žavės nuo pat pirmųjų filmo minučių. Premjerinė savaitgalio juosta pasakos apie patyrusį sukčių, kuris po savo sparneliu priglaudžia jauną merginą, norinčią profesionaliai imtis sukčiavimo meno. Kai abu ima jausti romantiškus jausmus vienas kitam, daugybę metų patirties turintis Nikas supranta, kad meilė ir suktybės yra du nesuderinami dalykai, tad jų keliai išsiskiria. Tačiau išsiskiria neilgam, nes susitikę po trijų metų savo srities profesionalai užverda tikrą košę.

Pagrindinius vaidmenis atliekanti pora puikiai dirba kartu. Prie Willo Smitho prisijungia žavioji šviesiaplaukė Margot Robbie, kuri savo šlovės kelią pradėjo grįsti su filmu „Volstryto vilkas“ (angl. „The Wolf of Wall Street“). Prie šios porelės prisijungia ir brazilų aktorius Rodrigo Santoro, žinomas iš istorinio epo „300“.

2. „Oušeno vienuoliktukas“ (angl. „Ocean‘s Eleven“)

Vienu geriausiu visų laikų suktybių, apiplėšimų ir vagysčių filmu galima pavadinti išties įsimintiną „Oušeno vienuoliktuką“. Nors kinuose pasirodė visa „Oušeno“ trilogija, pati pirmoji dalis sukėlė daug džiaugsmo visiems žanro gerbėjams. Filme pasakojama apie Denį Oušeną, kuris susirenka vienuolikos bendražygių komandą ir bando apiplėšti tris Las Vegaso kazino vienu metu.

Pagrindinį vaidmenį filme atliko moterų numylėtinis ir ilgą laiką svajonių jaunikiu vadintas George‘as Clooney‘is. Prie jo prisijungia taip pat vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių Bradas Pittas. Filme dar pasirodo Mattas Damonas, Julia Roberts, Andy‘is Garcia, Bernie‘is Macas ir dar daug puikių aktorių.

3. „Savas žmogus“ (angl. „Inside Man“)

Dar vienas mūsų siūlomas filmas yra banko apiplėšimo filmas. Tik šįkart tai jau nebe komedija, o rimta juosta apie rimtą apiplėšimą. Filme pasakojama apie Manhatano banko apiplėšimą, kurį sugalvoja vagis, tiria korumpuotas policininkas ir banko valdytojo paskirta savų kėslų turinti brokerė. Kai rizikuojama ne tik banke esančiais turtais, bet ir įkaitų gyvybėmis, o viskas ima krypti į blogąją pusę, įtampa pradeda daryti savo.

Pagrindinius veikėjus filme įkūnija gerai žinomi Holivudo aktoriai Jodie Foster, Denzelis Washingtonas, Clive‘as Owenas ir Willemas Dafoe.

4. „Tomo Krauno afera“ (angl. „The Thomas Crowne Affair“)

Nors „Oušeno vienuoliktus“ labai smarkiai pretenduoja į pačius geriausius filmus, aukščiau jo stovi jau klasikine ir kultine laikoma juosta „Tomo Krauno afera“. Istorija pasakoja apie nuotykių ir rizikos nebijantį banko vadovą, kuris mano įgyvendinęs tiesiog nepriekaištingą banko apiplėšimą. Taip jau atsitinka, kad tirti nusikaltimo atvyksta seksuali ir ne ką mažiau už bankininką protingesnė draudimo tyrėja, siekianti bet kokia kaina pagauti nusikaltėlį.

Pagrindinį juostos veikėja suvaidino kino legenda Steve‘as McQueenas, o prie jo prisijungė gražuolė aktorė ir Oskaro laureatė Faye Dunaway. Tai išties yra filmas, kurį pamatyti privalo kiekvienas apiplėšimų filmų gerbėjas.

5. „Itališkas apiplėšimas“ (angl. „The Italian Job“)

Kokia pirma mintis šauna į galvą, pasakius žodžių junginį „apiplėšimas kine“. Greičiausiai tai būtų filmas „Itališkas apiplėšimas“. Adrenalino kupina juosta pristato net ne vieną vagystę, kurią planuoja išmani nusikaltėlių grupelė, važinėjanti ikoniškais tapusiais „Mini Cooper automobiliukais“
Filmas tikrai gali pasigirti puikiu aktorių sąstatu. Jame galime išvysti Donaldą Sutherlandą, Marką Wahlbergą, Edwardą Nortoną ir kietąjį Jasoną Stathamą. Prie šios galingos vyrų kompanijos prisijungia žavioji iš Pietų Afrikos Respublikos kilusi ir nė kiek vyriškam kolektyvui nenusileidžianti Charlize Theron.

Daugiau filmų – www.buvaukine.lt
.

Daug greičio, įdomaus planavimo ir subtilaus humoro pritraukė kino žiūrovus tada, žavi juos ir dabar.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis