Naujausias linksmybių gidas - nepražiopsok!

Artėjantį šventinį savaitgalį galėsi siausti kiek tinkama, nes tikrai bus iš ko rinktis! Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos koncertų salės bei naktiniai klubai paruošė ypatingas, šventines programas.

Šok iki paryčių: galingiausi vakarėliai
Didysis penktadienis Klaipėdoje bus pažymėtas didžiai. Balandžio 3 d., PORT night club by BarBar‘a kviečia į vakarėlį „Don‘t tell nobody“ . Išskirtinis muzikinis skambesys, kokteilių skonių jūra prie baro bei puiki muzika ir nuotaika visą vakarą! Vakaro melodijomis rūpinsis PORT night club by BarBar‘a rezidentas DJ Barney M bei DJ J-SUN, o atmosferą kaitins PORT Dancers.

Grandiozinį penktadienio vakarą žada Vilniaus kultūros baro "Kablys" komanda. Čia vyks Dimensions Festival 2015 launch party Vilnius. Vakaro metu išgirsi ir išvysi: NX1 Live, SPECTA, KAMEU, SHN, SPLIT PULSE, J:KENZO, DINGA ir dar daugybę kitų! Skambės techno, dabstep ir house bass stilių muzika.

Kaune, balandžio 4 d., Macao klube vyks Soliaris Grand B-day Carnival vakarėlis. Tai bus tikrų tikriausias karnavalas, kuriame pasirodys visas lietuviškas DJ-ėjų ir atlikėjų bei klubinės muzikos desantas. Vakarėlio kulminacija – Soliario ir gyvos grupės pasirodymas. Viskas alsuos tikrais Lotynų Amerikos ritmais! Būtinas dress code – šventiniai, spalvoti, karnavalo rūbai.

Legenda ant scenos. Šventę reikia švęsti! O tai geriausiai padaryti Kauno Žalgirio arenoje, kur ne tik lietuviai, bet ir kaimyninių šalių melomanai plūs pamatyti įspūdingo reginio – Robbie Williams Lietuvoje „Let Me Enternain You Tour“ (). Atlikėjas pats patvirtino, jog šiame koncerte jo gerbėjai galės išgirsti visas gerai žinomas dainas: „Jei įdomu, kokias dainas išgirsite, tai bus mano repertuaras. Skambės visos mano geriausios dainos, bilietų greitai neliks, todėl geriau paskubėkite.“ Lietuvoje to dar tikrai nebuvo! Tik sekmadienį, balandžio 5 d.!
O po tokio nepamirštamo koncerto Kauno Macao club komanda kviečia visus apsilankyti „We Love Robbie Williams“ vakarėlyje. Čia dar nespėjusiomis išblėsti koncerto akimirkomis ir nepakartojamomis emocijomis galės pasidalinti visi Robbie Williams muzikos gerbėjai ir pratęsti vakarą skambant jo geriausiems hitams.

Lyriškas pirmadienis. Gražiausią pavasario šventę tęsti kviečiame pirmadienį, balandžio 6 d., Kauno laisvalaikio namuose "Nautilus". Čia vyks Pavasariškas A. Kaniavos ir „Musės“ koncertas. Koncerto organizatoriai sako, jog: „Pavasariškame koncerte kiekvienas atėjęs bus maloniai nustebintas naujomis, per žiemą susigulėjusiomis dainomis.“ Ar galima geriau praleisti antrąją Šv. Velykų dieną? 

Nori šventę švęsti? Užsuk į renginių portalą Kur.lt, Kaune ir Klaipėdoje, vakarėliai ir koncertai, sąrašas smagiam pasisėdėjimui ar skaniems pietums skirtų vietų – viską gali rasti vienoje vietoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis